Центар Београда без воде

Радио сто плус пре 13 сати
Центар Београда без воде

ЈКП “Београдски водовод и канализација” је најавило да ће поправка трајати до 22:00 сата.

Грађани који су се јавили агенцији Бета кажу да у центру нема воде, да не раде тоалети у тржним центрима, а без воде су и кафеи у Кнез Михаиловој. По подацима Републичког хидрометеоролошког завода, температура у Београду је у подне била 33 степена и расте ка очекиваних 36 степени, а у центру је и топлије.

Повезане вести »

Хроника, најновије вести »