Центар Београда без воде
Радио сто плус пре 13 сати

ЈКП “Београдски водовод и канализација” је најавило да ће поправка трајати до 22:00 сата.
Грађани који су се јавили агенцији Бета кажу да у центру нема воде, да не раде тоалети у тржним центрима, а без воде су и кафеи у Кнез Михаиловој. По подацима Републичког хидрометеоролошког завода, температура у Београду је у подне била 33 степена и расте ка очекиваних 36 степени, а у центру је и топлије.











