Бијелса урлао на новинарку после дебакла: "Доста више!" ВИДЕО
Б92 пре 5 сати

Испадање Уругваја са Светског првенства готово сигурно значи крај мандата Марсела Бијелсе на клупи ове селекције.
Ексцентрични аргентински стручњак има уговор до краја турнира, али након дебакла и елиминације без иједне победе у групи са Шпанијом, Саудијском Арабијом и Зеленортским Острвима, тешко је очекивати његово продужење. После пораза од Шпаније у последњем колу (0:1), у мечу у којем је Уругвају био потребан позитиван резултат, Бијелиса је направио инцидент пред камерама. Док је чекао изјаву за медије, видно изнервиран је повикао на новинарку. "Доста више!", узвикнуо












