Državljanin Srbije vozio 221 kilometar na sat u Severnoj Makedoniji
Radio 021 pre 7 sati | Tanjug

Državljanin Srbije uhapšen je na auto-putu Skoplje - Đevđelija nakon što je vozio 221 kilometar na sat, saopštilo je danas Ministarstvo unutrašnjih poslova Severne Makedonije. Dodaj 021.rs kao glavni izvor na Google-u
Policija je navela da je incident zabeležen u blizini mesta Miletkovo, kada je radarom utvrđeno da je vozač, identifikovan kao M. S. (60), upravljao BMW-om srpskih registarskih oznaka brzinom od 221 kilometar na sat na deonici gde je ograničenje 120 kilometara na sat, preneo je portal "Skopjeinfo". Prema navodima policije, vozač je prekoračio dozvoljenu brzinu za 101 kilometar na sat. Nakon zaustavljanja, vozilo je zaplenjeno, a vozač je uhapšen i zadržan u












