Центар Београда без воде
Данас пре 12 сати | Бета

Због квара на магистралном цевоводу у Улици краљице Марије, испред Машинског факултета, без воде део потрошача у општинама Палилула, Стари град и Савски венац.
ЈКП „Београдски водовод и канализација“ је најавило да ће поправка трајати до 22:00 сата. Грађани који су се јавили агенцији Бета кажу да у центру нема воде, да не раде тоалети у тржним центрима, а без воде су и кафеи у Кнез Михаиловој. По подацима Републичког хидрометеоролошког завода, температура у Београду је у подне била 33 степена и расте ка очекиваних 36 степени, а у центру је и топлије.











