Novak objasnio zbog čega Stefan i Tara nemaju mobilne telefone

Sport klub pre 9 sati  |  Autor: Nikola Janković
Novak objasnio zbog čega Stefan i Tara nemaju mobilne telefone

Sedmostruki šampion Vimbldona doputovao je u London, seo pred punu konferencijsku salu, zahvalio se moderatoru na lepim rečima i dobrodošlici i počeo da odgovara na pitanja reportera, a prvo se ticalo - roditeljstva.

Prvo pitanje Novaku Đokoviću pred start ovogodišnjeg Vimbldona glasilo se: „Rekli ste da vaša deca trenutno nemaju pristup telefonima. Kao teniser i roditelj, kako pronalazite ravnotežu kada je reč o tehnologiji, posebno sada kada je veštačka inteligencija sve prisutnija?“ „Drago mi je što vas sve vidim. Lepo je vratiti se. Baš lep način da se otvori konferencija za medije“, rekao je sa osmehom veliki šampion. „Mislim da je to danas jedna od najvažnijih tema za sve

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »