Novak dobio nikad čudnije prvo pitanje na konferenciji, pa pričao o legendama i Mundijalu

Nova pre 9 sati
Novak dobio nikad čudnije prvo pitanje na konferenciji, pa pričao o legendama i Mundijalu

Novak Đoković je održao zvaničnu komnferenciju pred start Vimbldona na kojoj se obratio medijima.

Tek Đoković otvorio uvodnu konferenciju za medije rečima - drago mi je što sam ponovo ovde - usledilo je jedno od najčudnijih prvih pitanja "sedme sile" svih vremena. "Rekli ste da vaša deca trenutno nemaju pristup telefonima. Kao teniser i roditelj, kako balansirate upotrebu tehnologije, naročito sada kada dolazi veštačka inteligencija i sve ostalo", glasilo je to.pitanje? Usledio je i odgovor Đokovića. "Pozdrav svima. Drago mi je što sam ponovo ovde. Baš lep

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »