Jedan od najboljih mladih košarkaša napustio Partizan, dao 38 poena na meču: "Dragi moji Grobari..."
Telegraf pre 6 sati | Telegraf.rs

Jedan od najtalentovanijih košarkaša iz mladog pogona Partizana, Lukas Nikola Bojović, inače poreklom iz Slovenije, doneo je odluku da napusti crno-bele.
On je rođen 2008. godine u Ljubljani i igrao je na poziciji beka. Ove sezone bio je jedan od najboljih pojedinaca crno-belih na Evroliginom ANGT turniru i u Juniorskoj ligi Srbije. Stigao je u Partizan iz Cedevita Olimpije 2022. godine. Zbog odlaska iz Partizana oglasio se putem društvene mreže Instagram emotivnom porukom u kojoj je istakao da "ovo nije zbogom" i da se nada da će jednog dana ponovo zaigrati u Beogradskoj areni. - Dragi moj Partizane i Grobari,











