Gradonačelnik Nikola Dašić otkrio zašto je pešačio do Beograda
RTK pre 4 sati

Među onima koji su pešice došli u Beograd, kako bi prisustvovali skupu „Srbija – jedna porodica“ je i gradonačelnik Kragujevca Nikola Dašić.
On je na put dug oko 110 kilometara krenuo u sredu, 24. juna iz Dobrače i preko Topole, Mladenovca i Vrčina stigao na odredište pred početak skupa. Gradonačelnika su po dolasku u Beograd dočekali brojni građani, pozdravljajući njegov višednevni pešački podvig i pružajući mu podršku. Nakon srdačnog dočeka, Dašić se pridružio učesnicima skupa ispred Doma Narodne skupštine, gde je zajedno sa okupljenima prisustvovao centralnom programu manifestacije.












