Novak progovorio o neverovatnom problemu na Vimbldonu, Đokovića kasnije upitali za Mundijal: “Igrao bih meč…”
Telegraf pre 4 sati | Telegraf.rs

Najbolji teniser svih vremena - Novak Đoković, privodi kraju pripreme za treći Grend slem u sezoni, Vimbldon, koji počinje u ponedeljak.
Srbin će u prvom kolu igrati protiv Kineza Jibinga Vua, dok je potencijalni susret sa Janikom Sinerom moguć u polufinalu turnira, što govori da ga je barem u tom smislu žreb pomilovao. Đoković je u razgovoru sa medijima pričao i o vrućinama koje nisu bile toliko karakteristične za London i period kada se igra Vimbldon. - Koliko sam razumeo, vreme bi trebalo da se stabilizuje sledeće nedelje, kada turnir počne. Ali da, ova sedmica je jedna od najtoplijih koje pamtim












