Završen miting SNS, Vučić poručio: "Ovo je za mene verovatno poslednji put da vam se obraćam kao predsednik"
Glas Zaječara pre 6 sati | Izvor: N1

Završen je miting Srpske napredne stranke ispred Skupštine Srbije.
Posle govora predsednika Srbije Aleksandra Vučića, okupljeni se razilaze. Zvanični deo programa skupa "Srbija jedna porodica" počeo je u intoniranjem himne Srbije, a potom su roboti igrali "Moravac". Okupljenima se nakon toga obratio Vučić koji je poručio da će još nekoliko nedelja da bude predsednik, pa će podneti ostavku. Saopštio je i da će se lista vladajuće koalicije za parlamentarne izbore zvati "Ujedinjena Srbija". Prethodno je bio zabavni program, a pevali












