Odbojkaši Srbije ubedljivo poraženi od Francuske u Ligi nacija
RTV pre 2 sata | Tanjug

ORLEAN - Odbojkaši Srbije ubedljivo su poraženi od Francuske rezultatom 3:0 u meču sedmog kola Lige nacija.
Po setovima je bilo 25:23, 25:16, 25:22, a meč je trajao 89 minuta. Srbija i Francuska sad imaju skor 4-3. Dan posle velike pobede nad do juče nepobedivom Kubom Srbija nije uspela da se ozbiljnije suprotstavi domaćinu u Orleanu. Presudio je izuzetno loš servis "orlova" koji su napravili čak 23 servis greške. U dresu Srbije je na večerašnjm meču debitovao Aleksandar Šoša. U poslednjem meču drugog vikenda Srbija u nedelju od 20 i 30 časova igra protiv Sjedinjenih












