Ibrahimović ljut zbog Irana: "Zbog ovoga ljudi gube veru u VAR"
B92 pre 6 sati

Ni Zlatan Ibrahimović nije ostao ravnodušan na triler završnicu meča Iran - Egipat i poništen gol Irana pri rezultatu 1:1 u nadoknadi, koji ih eliminiše sa turnira.
Ibrahimović je bio vrlo ljut zbog odluke VAR-a da poništi pogodak. Da je gol važio, Iran bi pobedio i završio bi grupu kao drugi iza Belgije, automatski bi se kvalifikovao u 1/16 finala. "Upravo zbog ovoga ljudi gube veru u VAR. Govore nam da je VAR uveden da se minimiziraju očigldne greške, ali i dalje se dešavaju kontroverzne situacije na najvećoj sceni. Ovo je jednostavno neprihvatljivo", bio je prvi komentar Ibrahimovića za "FOX" televiziju gde komentariše












