"Keba mi je porodični prijatelj": reper na Music Week-u doveo folkera, svi će se iznenaditi kada vide ovaj duo
Telegraf pre 13 sati

Reper 2soma nastupio je na festivalu "Music Week" pred mnogobrojnom publikom.
Dotakao se svog privatnog života i verenice koja je sa njim delila binu. Reper kaže da je očekivao podršku publike. - Moja verenica će biti sa mnom na bini, gde drugde. Očekivao sam ovakve reakcije publike, hajp je ogroman - rekao je 2Soma, a potom se osvrnuo na duet sa Teodorom Popovskom, za koji kaže da je duet godine. - Brojevi ne lažu. Super je bilo sarađivati sa Popovskom. Super je devojka. Svašta nešto sam radio pre pevanja. Probao sam po hotelima, zanimao me







