Gana razočarana porazom od Hrvatske: Naša ambicija je bila da osvojimo prvo mesto u grupi
Kurir pre 5 sati

Napadač reprezentacije Gane Brendon Tomas-Asante izjavio je večeras da u ekipi vlada razočaranje nakon što nije ostvaren cilj da se osvoji prvo mesto u grupi, ali je istakao da je plasman u nokaut fazu ipak razlog za zadovoljstvo.
Gana je u Filadelfiji poražena od Hrvatske 1:2, i kao treća u Grupi L se plasirala u šesnaestinu finala Svetskog prvenstva. "U ekipi postoji doza razočaranja. Znali smo da imamo priliku da osvojimo prvo mesto u grupi. To je bila naša namera i naša ambicija, i postojala je realna šansa da to ostvarimo. Naravno da smo razočarani što u tome nismo uspeli", rekao je Tomas-Asante, a prenela Fifa. Ipak, napadač Gane smatra da ekipa mora da se okrene onome što je












