"Ne radim, bavim se decom" Pevačica ređala hitove, pa se povukla: Sad napustila Srbiju, odvela ćerke na kamp
Telegraf pre 3 sata | Telegraf.rs

Pevačicu Jovanu Mišković (Nikolić) nemamo priliku često da vidimo u javnosti, a danas smo je zatekli na beogradskom aerodromu "Nikola Tesla", u društvu ćerkica.
Dok njene koleginice dolaze umorne sa nastupa u inostranstvu, kod Jovane je drugačija situacija. Ona je došla na aerodrom kako bi decu ispratila u kamp. - Idemo u kamp dečiji. Vodimo decu. Ja ne radim, ja se bavim decom - rekla je kratko Miškovićka, a na pitanje da li je teže nastupati ili čuvati decu, rekla je pevačica za Telegraf. - Ne znam, ja ne pevam, ali verujem da je i jedno i drugo teško na svoj način, ali ima svoje prednosti. Podsetimo, Jovana Nikolić u







