Boban pevao Bosancima u Americi: Hit pesmu pretvorio u navijačku himnu "Biće teško protiv Amerike..."

Telegraf pre 2 sata  |  Telegraf.rs
Boban pevao Bosancima u Americi: Hit pesmu pretvorio u navijačku himnu "Biće teško protiv Amerike..."

Boban Rajović ovih dana je boravio u Americi, gde s ezatekao na utakmici gde je Bosna i hercegovina igrala protiv katara.

Pevač je igračima pružio podršku a na mrežama je krenuo i da kruži snimak jednog od njegovih nastupa u toj zemlji gde je oduševio publiku, otpevavši svoj veliki hit u drugoj verziji prilagođenoj situaciji i navijačkoj atmosferi. - Leteo sam iz Amerike 14 sati.. u Švajcarskoj odradio vikend i tako - rekao je na početku on. Bobaj e odmah prokomentarisao i svoju podršku našim komšijama. - Ja sam bio u Ameriku 7-8 dana sa porodicom na Floridu a posle zvali su me još

Povezane vesti »

Ključne reči

Najnovije vesti »