"Oluja mi je bila odmor": Skandalozna izjava Tompsona odjeknula Srbijom - "Pušku čuvam kao suvenir"
Telegraf pre 5 sati | Telegraf.rs

Hrvatski ekstremista i osvedočeni srbomrzac Marko Perković Tompson učestvovao je u zločinačkoj operaciji "Oluja", koju je opisao kao svojevrsni odmor od estrade.
Tompson je u intervjuu koji je 1997. godine dao hrvatskom nacionalnom emiteru otkrio je da nije ni slutio da će postati pevač. - Meni je Oluja bila odmor, sve ovo me pomalo zamaralo. Ova estrada, pošto se ja nikada nisam mislio baviti ovime, slučajno se to dogodilo. Kad bih otišao u Čavoglave sa svojim prijateljima, ja bih se tada odmorio. I naravno da mi je sve to odgovaralo - rekao je pevač, koji u svom repertoaru ima brojne pesme koje pozivaju na ustaštvo,





![[PREMIJERA] Mud Factory predstavlja novi singl i spot za pesmu „This Dying World“](https://nstatic.net/img/logo/s/balkan-rock.png)


