Povezane vesti
Dvojica Beograđana izvela filmsku pljačku u Beranama
RTS 13.03.2017
Milan Brkić (19) i Filip Marjanović (18), obojica iz Beograda, opljačkali su filijalu Prve banke u Beranama. Oni su uhapšeni u Rožajama i to za manje od sat vremena nakon razbojništva u kojem su, kako se sumnja, ukrali oko 150.000 evra. Iz Uprave… »
Beograđani iz banke oteli 150.000 evra!
Alo 13.03.2017
Dva lica iz Beograda osumnjičena da su iz Prve banke u Beranama otuđila 150.000 evra lišena su danas slobode u Rožajama i kod njih je pronađen i oduzet otuđeni novac, saopštila je crnogorska Uprava policije. "Crnogorska policija je u Rožajama… »
Beograđani uhapšeni nakon pljačke u Beranama
Mondo 13.03.2017
U Beranama je jutros oko 9.20 časova opljačkana poslovnica Prve banke. Foto: Guliver/Getty Images/Thinkstock Pljačkaši su iz banke odneli 150 hiljada evra, a brzom reakcijom policije uhapšeni su u Rožajama i kod njih je pronađen i oduzet ukradeni novac… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza: Danas pre podne prolazno naoblačenje, na krajnjem severu sunčano
Beta pre 6 satijoš 5 povezanih

Zelenski uveo nove pakete sankcija firmama i pojedincima koji podržavaju Rusiju: "Treba da osete pritisak sveta"
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Vučić: Imaćemo i drugi nivo mera i još nešto što pripremamo za sredinu septembra
Telegraf pre 3 satajoš 4 povezane