Povezane vesti
EU od ambasadora Turske tražila objašnjenje Erdoganovih pretnji
Novi magazin 23.03.2017
U Evropsku službu za spoljne poslove (EEAS) je danas sazvan stalni turski predstavnik, ambasador pri Evropskoj uniji da objasni izjavu turskog predsednika Redžep Tajipa Erdogan o bezbednosti evropskih građana u svetu. To je izjavila portparolka… »
Evropska komisija pozvala turskog ambasadora zbog izjava Erdogana
Al Jazeera 23.03.2017
Erdogan je izjavio da Evropljani neće moći sigurno hodati ulicama ukoliko zadrže sadašnji stav prema njegovoj zemlji. Evropska komisija je pozvala na razgovor novog ambasadora Turske u EU kako bi objasnio Uniji komentare koje je iznosio turski… »
Vesti dana »

Dačić pokazao LRAD: Mogu da se kupe na eBay, našem ne rade baterije, ljudi nisu ni obučeni za zloupotrebu
N1 Info pre 1 satjoš 32 povezane

BLOG UŽIVO „RTS kao saučesnik, želimo da se čuje naš glas”: Prosvetari, studenti i đaci protestovali ispred javnog servisa
Nova pre 12 minutajoš 22 povezane

Danas: Žandarm tvrdi da je više zvučnih topova bilo raspoređeno u subotu na protestu u Beogradu
Beta pre 4 satijoš 12 povezanih

Sale Ilić neutešan: „Oprostio sam se pre 20-ak dana, tada je bilo jasno šta će se desiti!“
Hot sport pre 24 minutajoš 42 povezane