Povezane vesti

Dodik u julu sa Putinom

Dodik u julu sa Putinom

Večernje novosti 28.03.2017
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da će biti u prilici da u julu razgovara sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom. Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas da će biti u prilici da u julu razgovara sa predsednikom… »
I Dodik ide kod Putina: Ovo je glavni razlog posete!

I Dodik ide kod Putina: Ovo je glavni razlog posete!

Pravda 28.03.2017
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas da će biti u prilici da u julu razgovara sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom. „Mislim da je to deo redovne komunikacije koja daje rezultate. Sastajemo se i sa mnogim drugim zvaničnicima… »
Dodik najavio da će se u julu sastati s Putinom

Dodik najavio da će se u julu sastati s Putinom

N1 Info 28.03.2017
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik najavio je da će se u julu sastati sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom u okviru "redovne komunikacije koja je i do sada davala rezultate", kao i sastanci sa ostalim zvaničnicima iz sveta. Dodik je rekao da… »
I Dodik ide kod Putina: Nismo ruska interesna zona, već prijatelji

I Dodik ide kod Putina: Nismo ruska interesna zona, već prijatelji

Vesti online 28.03.2017
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je u utorak da će biti u prilici da u julu razgovara sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom. - Mislim da je to deo redovne komunikacije koja daje rezultate. Sastajemo se i sa mnogim drugim… »
Dodik u julu sa Putinom

Dodik u julu sa Putinom

Sputnik 28.03.2017
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas da će biti u prilici da u julu razgovara sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom. „Mislim da je to deo redovne komunikacije koja daje rezultate. Sastajemo se i sa mnogim drugim zvaničnicima… »
Dodik najavio novi sastanak s Putinom: “Rusija je dobar partner Srpskoj”

Dodik najavio novi sastanak s Putinom: “Rusija je dobar partner Srpskoj”

Blic 28.03.2017
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik najavio je za juli sastanak s ruskim predsednikom Vladimirom Putinom. - To je deo jedne komunikacije koja je redovna i koja daje rezultate - naveo je Dodik. Iako RS ima dobru saradnju s Ruskom Federacijom, koja je… »

Vesti dana »