Povezane vesti

Evropska Zvezda stigla do ''meč lopte''!

Evropska Zvezda stigla do ''meč lopte''!

Sportske.net 11.04.2017
Blistava predstava Zvezdinih košarkaša, koji su već u prvom poluvremenu rešili pitanje pobednika u drugom meču finala plej-ofa. Košarkaši Crvene zvezde ostvarili su i drugu pobedu u finalu plej-ofa ABA lige protiv Cedevite na svom terenu i tako… »
Foto ubod: Srbenda Čarls Dženkins

Foto ubod: Srbenda Čarls Dženkins

Sportski žurnal 11.04.2017
Junak prve pobede Crvene zvezde u finalu plej-ofa ABA lige protiv Cedevite, bez ikakve dileme, bio je Čarls Dženkins. Nije bilo prijatno navijačima Crvene zvezde kad je Cedevita na startu meča protiv Crvene zvezde povela sa 26:11, ili na primer na… »
Zvezda vodi 2:0: Crveno-beli na korak do Evrolige

Zvezda vodi 2:0: Crveno-beli na korak do Evrolige

Vesti online 11.04.2017
Crveno-beli su na korak do odbrane krune u ABA ligi i plasmana u Evroligu naredne sezone. I u drugom meču u Beogradu, u dvorani "Aleksandar Nikolić", Crvena zvezda je bila bolja, slavila protiv Cedevite 84:73 i povela 2:0 u seriji finala plej-ofa ABA… »
Cedevita na eks: Druga pobeda Zvezde, crveno-beli na korak do titule u ABA ligi! (foto, video)

Cedevita na eks: Druga pobeda Zvezde, crveno-beli na korak do titule u ABA ligi! (foto, video)

Sportski žurnal 11.04.2017
Košarkaši Crvene zvezde savladali su Cedevitu i u drugom meču finalne serije koja odlučuje o šampionu regionalne lige i učesniku Evrolige u sezoni 2017/18. Crvena zvezda – Cedevita 84:73 (29:18, 28:16, 15:16, 12:23) Beograd – Dvorana… »
"Sa Sašom i Jovićem sam pričao, a zvezdaše 'kupio"

"Sa Sašom i Jovićem sam pričao, a zvezdaše 'kupio"

Mondo 11.04.2017
Trener Cedevite Đanmarko Poceko još jednom održao konferenciju za novinare u svom maniru. Priznao da ga je veoma dotakao doček u "Pioniru". Posle prve utakmice finala ABA lige, Đanmarko Poceko održao je konferenciju za novinare na kojoj je sebe… »
Crveno-beli pravo iz "Pionira" za Hrvatsku

Crveno-beli pravo iz "Pionira" za Hrvatsku

Mondo 11.04.2017
Ekipa Dejana Radonjića otputovala je u Zagreb odmah posle pobede nad Cedevitom. Foto: FoNet/Aleksandar Barda Dve pobede su upisane, a koferi su već spakovani. Ekspedicija Crvene zvezde mts otputovala je u Zagreb odmah posle trijumfa nad Cedevitom za… »
Zvezda lako protiv Cedevite za 2:0

Zvezda lako protiv Cedevite za 2:0

Politika 11.04.2017
Košarkaši Crvene zvezde došli su na korak od odbrane titule ABA lige, pošto su u Beogradu pobedili Cedevitu 84:73 (29:18, 28:16, 15:16, 12:23) i poveli sa 2:0 u finalnoj seriji plej-ofa. Crveno-beli su u novom meču u dvorani Aleksandar Nikolić mnogo… »
Radonjić: Ispunili smo cilj i odbranili domaći teren

Radonjić: Ispunili smo cilj i odbranili domaći teren

Beta 11.04.2017
Trener košarkaša Crvene zvezde Dejan Radonjić rekao je posle večerašnje pobede nad Cedevitom da je zadovoljan što je njegov tim ispunio prvi cilj, a to je odbrana domaćeg terena u finalu plej-ofa Jadranske lige. "Želja i cilj u ova dva meča bili… »
Poceko: Ponosan sam na igrače, cij je da se vratimo u Beograd

Poceko: Ponosan sam na igrače, cij je da se vratimo u Beograd

Beta 11.04.2017
Pomoćni trener košarkaša Cedevite Djanmarko Poceko rekao je posle večerašnjeg poraza od Zvezde da je ponosan na svoju ekipu, jer je i pored svih problema s kojim se suočila, pokazala karakter i da je cilj da seriju vrati u Beograd. "Ponosan sam, jer… »
Kraj: Crvena zvezda - Cedevita 84:73

Kraj: Crvena zvezda - Cedevita 84:73

Mozzart sport 11.04.2017
Pratite tekstualni prenos meča na sajtu MOZZART Sporta. 40. minut: Sve je ovde gotovo. Crvena zvezda vodi sa 2:0 u seriji. Sledeći meč je u Zagrebu. 39.minut: Dženkins pogađa oba penala. Sve je to delo Branka Lazića - 84:69 38.minut: Trojka Šurne… »
Radonjić: A sad na pobedu u Zagrebu...

Radonjić: A sad na pobedu u Zagrebu...

Mozzart sport 11.04.2017
“Cedevita je bila žilava, ali nismo dozvolili da nas ugroze”, rekao je Zvezdin trener. Ono što je nameravao – Dejan Radonjić je ostvario. Crvena zvezda sa velikim kapitalom odlazi u Zagreb. Imaće šansu crveno-beli da zatvore sezonu već i u… »
Kraj: Zvezda - Cedevita 84:73

Kraj: Zvezda - Cedevita 84:73

Večernje novosti 11.04.2017
Šampion Srbije i branilac titule u ABA ligi poveo je sa 2:0 u finalnoj seriji plej-ofa. U četvrtak se igra treća utakmica u Zagrebu. Crvena zvezda je maksimalno iskoristila domaći teren u finalnoj seriji ABA lige i oba puta slavila za vođstvo od 2:0… »
Simonović: Igrali smo baš dobro u odbrani, žao mi je Boutrajta

Simonović: Igrali smo baš dobro u odbrani, žao mi je Boutrajta

Mozzart sport 11.04.2017
"Nezahvalno je davati prognoze", kaže Simonović pred selidbu serije u Zagreb. Zvezda je napravila dva koraka ka tituli ABA lige, odbranila domaći teren, i sa puno entuzijazma sada napada pobedu u Zagrebu koja bi crveno-belima obezbedila učešće u… »
Zvezda ide u Zagreb po titulu!

Zvezda ide u Zagreb po titulu!

Mondo 11.04.2017
Crveno-beli savladali Cedevitu i u drugoj utakmici finalne serije, pa će u glavnom gradu Hrvatske imati dve "meč lopte" za trofej i kartu za Evroligu. Dvokorakom do meč lopti! Crvena zvezda mts savladala je Cedevitu i u drugoj utakmici finalne serije… »
Cedevitu poterao maler za malerom

Cedevitu poterao maler za malerom

Sportske.net 11.04.2017
U majstorici polufinala plej-ofa ABA lige,protiv Partizana, povredila su im se dvojica igrača, večeras se nešto slično desilo i u finalu protiv Crvene zvezde. Podsetimo, u odlučujućoj utakmici za plasman u finale, Cedevita je ostala do kraja sezone… »
Prsten na ruci, Evroliga na dlanu – Zvezdine tri meč lopte za odbranu Jadrana!

Prsten na ruci, Evroliga na dlanu – Zvezdine tri meč lopte za odbranu Jadrana!

Mozzart sport 11.04.2017
Crveno-beli izuzetno otvorili meč, što im je omogućilo da rano dođu do velike prednosti, a kasnije i prilično sigurnog slavlja - 84:73. Strašni evroligaški ritam je pokosio Cedevitu u drugoj utakmici finalne serije ABA lige. Crvena zvezda je… »
Reakcije ''Delija'' - Ko je ''srce'' Zvezdinog tima, čiji dres treba da stoji pod svodovima ''Pionira''...

Reakcije ''Delija'' - Ko je ''srce'' Zvezdinog tima, čiji dres treba da stoji pod svodovima ''Pionira''...

Sportske.net 11.04.2017
Kao i u najvećem delu tekuće sezone, mnogo razloga za zadovoljstvo i večeras imaju Zvezdini navijači. I utisak je da iz meča u meč uspevaju da pronađu nove načine da izraze svoje poštovanje za ono što Radonjićeva kaznena ekspedicija pokazuje na… »
Neponovljivi šoumen Poceko: Dao sam navijačima po dolar da mi aplaudiraju! Jović mi otkrio budući klub!

Neponovljivi šoumen Poceko: Dao sam navijačima po dolar da mi aplaudiraju! Jović mi otkrio budući klub!

Mozzart sport 11.04.2017
“Imam čast da igram protiv Radonjića kao trenera”, dodao je trener Cedevite. Šoumen Poceko je ponovo briljirao na konfernciji za mediji posle poraza od Crvene zvezde. Harizmatični Italijan je realno ocenio dešpavanja na Parketu Pionira, a nije… »
Dvokorak ka evroligi: Zvezda opet preslišala Cedevitu, u Zagreb ide po ABA titulu

Dvokorak ka evroligi: Zvezda opet preslišala Cedevitu, u Zagreb ide po ABA titulu

Sportal blic 11.04.2017
Košarkašima Crvene zvezde treba samo još jedna pobeda za ABA titulu i plasman u Evroligu, jer su i u drugoj utakmici finalne serije regionalne lige u Beogradu savladali Cedevitu, sada sa 84:73. U četvrtak od 19 sati treći meč finala igra se u… »
Trojka sa deset metara: Gudurić bacio Zagrepčane na kolena nestvarnim pogotkom /video/

Trojka sa deset metara: Gudurić bacio Zagrepčane na kolena nestvarnim pogotkom /video/

Sportal blic 11.04.2017
Na kraju prve četvrtine druge utakmice finalne serije ABA lige, nestvaran pogodak Marka Gudurića bacio je na kolena Cedevitu, koja se ponadala da će Zvezdi uzvratiti udarac posle poraza u prvom meču. Zobacz na Youtube Gudurić je dobio loptu sa… »
Zvezda RAZBIJA, ''Delije'' UŽIVAJU! Kog igrača ''ni slučajno'' ne treba prodati?

Zvezda RAZBIJA, ''Delije'' UŽIVAJU! Kog igrača ''ni slučajno'' ne treba prodati?

Sportske.net 11.04.2017
Za razliku od sinoćnjeg meča, kada je Cedevita tokom prvog poluvremena imala i 15 poena razlike, Zvezda večeras ni u jednom trenutku nije dozvolila Zagrepčanima da ozbiljnije priprete. Završeno je prvo poluvreme druge utakmice finalne serije plej-ofa… »
Marko‘s on fire! (video)

Marko‘s on fire! (video)

Mozzart sport 11.04.2017
Lude trojke Zvezdinog šutera. Kada šut krene Marka Gudurića, spasavaj se ko može… Zvezdin bek je poznat kao igrač koji voli da preuzme odgovornost i koji ume da pogađa iz nemogućih pozicija. Večeras je u dva navrata bacio Delije u trans… »
Sjajan ambijent i na drugom meču: Dok se prate zvezde...

Sjajan ambijent i na drugom meču: Dok se prate zvezde...

Sportski žurnal 11.04.2017
I drugi meč finala ABA lige odigran u spektakularnom ambijentu kakav završnica sa evroligaškim ulogom i zaslužuje. Teško da bi slučajni prolaznik našavši se juče u 17,59 u dvorani Aleksandar Nikolić mogao zaključiti da tu za pola sata počinje… »
Dugo nije viđeno: Protivnički trener dobio ovacije navijača Zvezde

Dugo nije viđeno: Protivnički trener dobio ovacije navijača Zvezde

Sportal blic 11.04.2017
Đanmarko Poceko, pomoćni trener Cedevite koji zbog suspenzije šefa stručnog štaba Veljka Mršića vodi ekipu u prva dva meča finala ABA lige, doživeo je ono što treneri Zvezdinih rivala ne doživljavaju često: ovacije "delija". Nakon što je… »
Cedevita je večeras mnogo jača nego sinoć, ali Zvezda se na to ne obazire!

Cedevita je večeras mnogo jača nego sinoć, ali Zvezda se na to ne obazire!

Sportske.net 11.04.2017
Zagrepčani večeras napadaju Zvezdu svim raspoloživim snagama, ali kako sada stoje stvari, ni to im neće mnogo pomoći... Naime, najbolji košarkaš Cedevite Rajan Boutrajt nalazi se večeras u ekipi Zagrepčana, iako je u majstorici protiv Partizana… »
Zvezda zove navijače u „Basketsiti” na proslavu titule, Korać za majstoricu

Zvezda zove navijače u „Basketsiti” na proslavu titule, Korać za majstoricu

Sportski žurnal 11.04.2017
Četvrti meč finala plej-ofa Ženske košarkaške lige Srbije biće igran u sredu u hali „Basket siti“ sa početkom u 19 časova. Crvena zvezda ima prednost od 2:1 u finalnoj seriji i pobedom bi se domogla duple krune i prve titule šampiona posle 13… »
Blizu duple krune: Posle 13 godina: Košarkašice Zvezde na korak od titule!

Blizu duple krune: Posle 13 godina: Košarkašice Zvezde na korak od titule!

Sportal blic 11.04.2017
Još samo jedan korak ostao je do cilja... Košarkašice Crvene zvezde nisu se radovale tituli šampiona Srbije punih 13 godina. Crveno-bele imaju priliku da na svom terenu u četvrtom meču finala plej-ofa protiv ekipe Radivoj Korać dođu do trofeja… »
Bilan za mozzart Sport: Nedostaje nam Boutrajt da izmisli poene

Bilan za mozzart Sport: Nedostaje nam Boutrajt da izmisli poene

Mozzart sport 11.04.2017
"Zvezda već sedam godina ima jako dobre centre. Sve su to vrhunski igrači. Nema tu neke prevelike razlike", kaže teškaš Cedevite. Cedevita je dobila prvu četvrtinu, Crvena zvezda je dobila meč. Tako bi u jednoj rečenici mogla da se opiše prva… »
Nema stajanja - Drugi meč ima još veći značaj! (18.30)

Nema stajanja - Drugi meč ima još veći značaj! (18.30)

Sportske.net 11.04.2017
Drugi čin finalne predstave regionalne košarkaške lige na programu je u utorak uveče, a crveno-beli nakon startnog trijumfa dočekuju drugu utakmicu sa još jačim imperativom pobede. Manje od 24 časa imaće košarkaši Crvene zvezde mt:s i Cedevite… »
Dangubić: Da sa dve pobede odemo u Zagreb

Dangubić: Da sa dve pobede odemo u Zagreb

Vesti online 11.04.2017
Košarkaš Crvene zvezde Nemanja Dangubić rekao je da očekuje još snažniji otpor Cedevite u drugom meču finalne serije ABA lige, ali da njegova ekipa želi sa dva trijumfa da ode u Zagreb. - Naravno da očekujem reakciju Cedevite. Teško je igrati… »
Zvezda - Cedevita 81:66

Zvezda - Cedevita 81:66

Press 11.04.2017
U prvom meču finalne serije ABA lige domaćin u Beogradu je savladao goste iz Zagreba i poveo sa 1:0. foto: novosti.rs Crvena zvezda savladala je Cedevitu u prvom meču finalne serije ABA lige sa : i povela u seriji sa 1:0. Prednost domaćeg terena ima… »
Druga utakmica je uvek opasna, ali Zvezda želi 2:0!

Druga utakmica je uvek opasna, ali Zvezda želi 2:0!

Mozzart sport 11.04.2017
Vremena za detaljnu analizu prve utakmice nije bilo, večeras ponovo na megdan izlaze srpski i hrvatski šampion. Prva utakmica u finalnoj seriji ABA lige između Crvene zvezde i Cedevite pokazala je da zagrepčani imaju čime da se suprotstave aktuelnom… »
Šarmantni Poceko: Ja sam klovn

Šarmantni Poceko: Ja sam klovn

Večernje novosti 10.04.2017
Teško je igrati protiv jedne od najboljih odbrana u Evropi kada nemate zamenu na mestu plejmejkera, rekao je Italijan na klupi Cedevite i pohvalio protivnika. ĐANMARKO Poceko, koji je na klupi menjao suspendovanog Veljka Mršića, čestitao je Zvezdi na… »
Voltersov basket pokrenuo Zvezdu

Voltersov basket pokrenuo Zvezdu

Večernje novosti 10.04.2017
Cedevita je imala priliku za “brejk” na startu finalne serije, ali je šampionska odbrana odbranila prednost domaćeg terena i dobila dozu sampouzdanja pred meč “broj 2”. DOBRO je počelo za srpskog i jadranskog šampiona, iako prvi meč finalne… »
Odlična partija: Volters ima poruku: Moramo da odbranimo domaći teren!

Odlična partija: Volters ima poruku: Moramo da odbranimo domaći teren!

Sportal blic 10.04.2017
Zvezda je napravila prvi korak ka tituli i Evroligi. Cedevita je savladana u dvorani “Aleksandar Nikolić” (81:66), a važnu rolu u trijumfu crveno-belih imao je Amerikanac Nejt Volters. Foto: M. Metlaš / RAS Srbija Plejmejker je postigao 12 poena, a… »
Simonović: Ne spavamo mesecima, odbrana osvaja titule!

Simonović: Ne spavamo mesecima, odbrana osvaja titule!

Sportal blic 10.04.2017
Piše se pobeda... Košarkaši Crvene zvezde su posle preokreta i velike borbe stigli do prednosti u finalu ABA lige. Šampion Srbije je savladao Cedevitu (81:66), a krilo crveno-belih Marko Simonović ističe da je njegova ekipa kontrolisala utakmicu u… »
Bez predaha: Radonjić: Očekujem još bolju atmosferu, zaslužili smo to!

Bez predaha: Radonjić: Očekujem još bolju atmosferu, zaslužili smo to!

Sportal blic 10.04.2017
Trener košarkaša Crvene zvezde Dejan Radonjić istakao je da nije u potpunosti zadovoljan pobedom nad Cedevitom (81:66) u prvom meču finalne serije ABA lige i da očekuje još veću borbu u novom susretu. Foto: M. Metlaš / RAS Srbija Dejan Radonjić -… »
Italijanski šoumen: Poceko u svom stilu: Ja sam klovn, imam mali mozak

Italijanski šoumen: Poceko u svom stilu: Ja sam klovn, imam mali mozak

Sportal blic 10.04.2017
On je pravi šoumen! Pomoćni trener Cedevite Đanmarko Poceko napravio je haos na konferenciji za medije posle poraza od Crvene zvezde (81:66) u prvom meču finala ABA lige. Foto: M. Metlaš / RAS Srbija Poceko, koji je vodio tim zbog suspenzije Veljka… »

Vesti dana »