Povezane vesti
"Đoković više nije gladan"
Vesti online 18.04.2017
Slabe partije Novaka Đokovića u drugom delu prethodne i prvom delu nove sezone i dalje su jedna od glavnih tema u teniskoj javnosti i gotovo da ne postoji stručnjak koji nije dao svoje viđenje situacije. Poslednji u nizu je novi trener Rafaela Nadala… »
Karlos Moja: Novak više nije gladan
Sportal blic 18.04.2017
Karlos Moja, trener Rafaela Nadala, u intervjuu za "El Mundo" je govorio i o rezultatskoj krizi Novaka Đokovića koja traje već nekoliko meseci. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Novak Đoković Bivši broj jedan i osvajač Rolan Garosa iz 1998… »
Vesti dana »

Traže pritvor za 10 osoba zbog katastrofe u Kočanima: Tužilaštvo Severne Makedonije napravilo poseban tim za procesuiranje nesreće
Večernje novosti pre 5 satijoš 13 povezanih

Sva komunikacija se snima: Ivica Dačić još jednom demantovao da je na protestu u Beogradu korišćen "zvučni top": Evo šta kaže o vozilu za koje se priča da je prevozilo ovo oružje
Blic pre 6 satijoš 2 povezane

„Da se utvrdi šta se tačno dogodilo tokom 15 minuta tišine na protestu“: Naložilo OJT u Beogradu
Danas pre 9 satijoš 1 povezana