Povezane vesti

Video Bogdanović posle nove fantastične partije: Kao kad sam igrao u Partizanu

Video Bogdanović posle nove fantastične partije: Kao kad sam igrao u Partizanu

Večernje novosti 21.04.2017
Ova atmosfera me podseća na period kada sam igrao u Beogradu, bučna publika i sjajna atmosfera. Ipak, ništa još nije gotovo - kaže Bogdan. Kako se ulozi povećavaju u Evroligi tako Bogdan Bogdanović pokazuje da je spreman da preuzme ulogu lidera u… »
Bogdanović: Atmosfera u Atini me podseća na vreme u Partizanu

Bogdanović: Atmosfera u Atini me podseća na vreme u Partizanu

Sportal blic 21.04.2017
Junak Fenerbahčea Bogdan Bogdanović, koji je u prve dve utakmice Top 8 faze Evrolige bio najbolji u pobedama nad Panatinaikosom, uporedio je atmosferu iz Atine sa onom koju prave navijači Partizana. Foto: Panagiotis Moschandreou / EPA; Bogdan… »
Evroliga: CSKA u poslednjoj sekundi srušio Baskoniju, Fenerbahče se prošetao Atinom

Evroliga: CSKA u poslednjoj sekundi srušio Baskoniju, Fenerbahče se prošetao Atinom

Večernje novosti 20.04.2017
Košarkaši CSKA savladali su Baskoniju 84:82, poenima Kajla Hajnsa sa linije za slobodna bacanja u poslednjoj sekundi, za 2-0 u polufinalu plej-ofa Evrolige. Košarkaši CSKA i Fenerbahčea nalaze se na korak od plasmana na Fajnal-for Evrolige, pošto su… »
Obradović opet rastužio atinu: Čudesni Bogdan vodi Fener ka fajnal foru /video/

Obradović opet rastužio atinu: Čudesni Bogdan vodi Fener ka fajnal foru /video/

Sportal blic 20.04.2017
Košarkaši Fenerbahčea stigli su na korak do fajnal fora Evrolige, pošto su u drugoj utakmici Top 8 faze savladali Panatinaikos sa 80:75 za 2-0 u četvrtfinalnoj seriji. Foto: Panagiotis Moschandreou / EPA; Željko Obradović u Atini Opet je Željko… »
Na korak do fajnal fora: Sjajnom Teu i CSKA pripala drama u Moskvi

Na korak do fajnal fora: Sjajnom Teu i CSKA pripala drama u Moskvi

Sportal blic 20.04.2017
Košarkaši CSKA i u drugoj utakmici Top 8 faze Evrolige nadigrali su Baskoniju u Moskvi, ovoga puta sa 84:82 i tako stigli do vođstva od 2:0 u seriji, i na korak do plasmana na fajnal-for u Istanbulu. Foto: MAXIM SHIPENKOV / EPA; Nakon nešto… »

Vesti dana »