Povezane vesti

DžIKIĆ ponudio ostavku: Posle rasprave sa Veličkovićem trener Partizana najavio odlazak

DžIKIĆ ponudio ostavku: Posle rasprave sa Veličkovićem trener Partizana najavio odlazak

Večernje novosti 22.04.2017
Ovo nije prvi put da je Džikić razmišljao da povuče potez kojim bi otišao iz Partizana. Na kraju prošle sezone, pošto je tim iz opasne zone izveo ka Evropi, pominjala se mogućnost da se vrati u NBA. MUČNOje bilo gledati Partizan u većem delu… »
Džikić: Nekima zadovoljan, nekima...

Džikić: Nekima zadovoljan, nekima...

Sportski žurnal 22.04.2017
„Namučili su nas dobro. Svih 40 minuta su bili dosta dobar rival. Ja sam malo pokušao da podelim minutažu u prvom poluvremenu, ali to se odrazilo na rezultat, u nastavku smo igrali rezultatski“. Aleksandar Džikić, trener Partizana, bio je vidno… »
Partizan u finišu preokrenuo i savladao Vrščane

Partizan u finišu preokrenuo i savladao Vrščane

Večernje novosti 21.04.2017
Košarkaši Partizana posle preokreta uspeli su da savladaju Vršac u prvom meču košarkaške lige Srbije – 86:76. SKORO tronedeljna pauza izgleda da nije prijala košarkašima Partizana. Čak 35 minuta su se crno-beli mučiili sa Vršcem i na kraju… »
Dostojan otpor: Vršac 37 minuta mučio Partizan, crno-beli jedva do pobede /foto/

Dostojan otpor: Vršac 37 minuta mučio Partizan, crno-beli jedva do pobede /foto/

Sportal blic 21.04.2017
Košarkaši Partizana savladali su Vršac na svom terenu sa 86:76 (21:26, 14:15, 26:22, 25:13) u prvom kolu Superlige, posle mnogo muke i odlične partije gostiju tokom prve tri četvrtine u hali "Aleksandar Nikolić". Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS… »
Džikić: Pokušao sam da podelim minutažu, ali morali smo da igramo na rezultat

Džikić: Pokušao sam da podelim minutažu, ali morali smo da igramo na rezultat

Sportal blic 21.04.2017
Trener Partizana Aleksandar Džikić ocenio je da su košarkaši Vršca bili dosta dobar rival, tako da je njegov tim u drugom poluvremenu morao da igra na rezultat, na startu Superlige. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Aleksandar Džikić -… »

Vesti dana »