Povezane vesti
U okviru Fruškogorskog koridora možda bude prokopan kanal
Radio 021 27.04.2017
Razmatraju se i mogućnosti da se u okviru Fruškogorskog koridora uporedo sa izgradnjom saobraćajnice izgradi i tunel za navodnjavanje koji bi povezao reku Dunav i Srem. Ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović… »
Zorana Mihajlović razgovarala o projektu izgradnje Fruškogorskog koridora
Nova ekonomija 27.04.2017
Potpredsednica vlade i ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović razgovarala je sa delegacijom kompanije CRBC (China road and bridge corporation) o realizaciji projekta izgradnje Fruškogorskog koridora, odnosno brze… »
Mihajlović sa Kinezima o izgradnji Fruškogorskog koridora
Dnevnik 27.04.2017
BEOGRAD: Potpredsednica vlade i ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović razgovarala je sa delegacijom kompanije CRBC (Čajna roud end bridž korporejšen) o realizaciji projekta izgradnje Fruškogorskog koridora… »
Vesti dana »

Građani i studenti održali 15 minuta tišine ispred blokirane zgrade RTV u Novom Sadu
Beta pre 10 satijoš 57 povezanih

Raspad SNS-a: Oko 40.000 članova vladajuće stranke vratilo članske karte od kada su krenuli protesti
Pravda pre 1 satjoš 92 povezane

Gotova blokada RTS-a i RTV-, građani oko Pionirskog parka skandiraju "Javi se ćaci" (UŽIVO)
Novi magazin pre 1 satjoš 49 povezanih

Studenti u Nišu: Osuđujemo uređivačku politiku javnog servisa i policijsku brutalnost
Insajder pre 2 satajoš 9 povezanih