Povezane vesti
VIDEO: Erdogan nezadovoljan patrolom SAD i Kurda na granici
Radio 021 30.04.2017
Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan izrazio je nezadovoljstvo patrolom američkih i kurdskih snaga na tursko-sirijskoj granici, jer smatra Kurde teroristima. "Prisustvo američke zastave zajedno s kurdskim borcima u konvoju veoma nas je rastužilo"… »
Erdogan: Mogući novi napadi na kurdske borce u Iraku i Siriji
Blic 30.04.2017
Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan izjavio je da bi Turska mogla da izvede dodatne vojne napade na kurdske borce u Iraku i Siriji, rekavši da se američka podrška tim grupama "mora završiti". On je rekao da će sledećeg meseca o tom pitanju… »
Erdogan: Bićemo prinuđeni da nastavimo ofanzivu protiv Kurda
RTS 30.04.2017
Predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan izjavio je da bi njegova država mogla da nastavi sa vojnim akcijama protiv kurdskih ekstremista u Iraku i Siriji i naveo da podrška SAD takvim grupama "mora da se završi'. Erdogan je rekao da će to pitanje… »
Vesti dana »

Fon der Lajen: EU otvorena za dijalog sa SAD, ali mora da zaštiti potrošače i evropska preduzeća
Euronews pre 22 minutajoš 35 povezanih

Vučević i ministri položili venac na mestu gde je ubijen premijer Đinđić
Danas pre 29 minutajoš 23 povezane