Povezane vesti
Sloga: “Povećanjem minimalca za 50 odsto skaču i plate”
Gde investirati 04.05.2017
Povećanjem minimalne cene rada od minimum 50 odsto, uz pojačanu kontrolu države u privatnom sektoru, došlo do realnog povećanja penzija i plata u javnom sektoru, ističu iz udruženog sindikata Srbije “Sloga”. Taj sindikat ističe da je za njih… »
Sloga: Povećati minimalnu cenu rada za minimum 50 odsto
Nova ekonomija 04.05.2017
Udruženi sindikati Srbije Sloga saopštili su danas da bi samo povećanjem minimalne cene rada od minimum 50 odsto, uz istovremenu pojačanu kontrolu države u privatnom sektoru, došlo do realnog povećanja penzija i plata u javnom sektoru. Taj sindikat… »
Sloga: Povećati minimalnu cenu rada za najmanje 50 odsto
Danas 04.05.2017
Udruženi sindikati Srbije "Sloga" smatraju da bi samo povećanje minimalne cene rada od najmanje 50 odsto, uz istovremenu pojačanu kontrolu države u privatnom sektoru, dovelo i do realnog podizanja plata i penzija za javni sektor. Slažemo se sa kolegama… »
Sindikati Sloga: Povećati minimalac i kontrolu poslodavaca u privatnom sektoru
Novi magazin 04.05.2017
Udruženi sindikati Srbije "Sloga" saopštili su danas da bi samo povećanjem minimalne cene rada od minimum 50 odsto, uz istovremenu pojačanu kontrolu države u privatnom sektoru, došlo do realnog povećanja penzija i plata u javnom sektoru. Taj sindikat… »
Vesti dana »

Snažan ciklon donosi vetrovito i nestabilno vreme sa pljuskovima, gradom i olujnim vetrom u Srbiji
Naslovi.ai pre 1 satjoš 79 povezanih

"Kasnimo, birala sam haljinu": Tea Tairović stigla kod Matića s mužem, prisetila se svog 18. rođendana (Video)
Mondo pre 42 minutajoš 56 povezanih

Vlada Srbije: Minimalna zarada 64.554 dinara od 1. januara 2026. godine
Radio sto plus pre 4 satijoš 41 povezana

KK Crvena zvezda: Grub pokušaj pojedinca da diskredituje lik i delo našeg igrača
Nedeljnik pre 2 satajoš 15 povezanih

Pripreme za vojnu paradu paralisale deo Beograda: Vlast protiv blokada, osim kad ona blokira
N1 Info pre 1 satjoš 25 povezanih