Povezane vesti

Lavrov: Nisam razgovarao s Trampom o smeni Komija

Lavrov: Nisam razgovarao s Trampom o smeni Komija

Vesti online 14.05.2017
Predsednik SAD Donald Tramp oduvek je govorio da sa Rusijom želi odnos baziran na uzajamnom poštovanju i zajedničkim interesima, izjavio je ministar inostranih poslova Rusije Sergej Lavrov. - Predsednik Tramp ni za vreme predizborne kampanje, pa ni… »
O jednoj stvari nisu pričali! Lavrov iskreno o trampu: Dosledan je u onome što je govorio o Rusiji

O jednoj stvari nisu pričali! Lavrov iskreno o trampu: Dosledan je u onome što je govorio o Rusiji

Kurir 14.05.2017
Ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov izjavio je danas da "doslednost predsednika SAD Donalda Trampa pristupu, koji je razvio u pravcu razvoja odnosa sa Rusijom, nikada nije prekršena". Lavrov je dodao da "lider SAD nikada nije kazao, bilo tokom… »
FBI o istrazi Rusa i Trampa: Ne mogu da nas ućutkaju

FBI o istrazi Rusa i Trampa: Ne mogu da nas ućutkaju

Vesti online 14.05.2017
Vršilac dužnosti direktora Federalnog Istražnog Biroa Endrju Mekejb svedočio je pred Senatom samo 48 sati pošto mu je predsednik Donald Tramp smenio šefa Džejmsa Komija. Sve oči na Kapitol Hilu bile su uprte u Mekejba, a senatore je posebno… »
Trampova odluka o novom šefu FBI-ja možda do petka

Trampova odluka o novom šefu FBI-ja možda do petka

Novi magazin 14.05.2017
Predsednik SAD Donald Tramp izjavio je da će verovatno brzo doneti odluku o novom direktoru Federalnog istražnog biroa (FBI), možda krajem sledeće sedmice. Tramp je rekao novinarima da bi odluku o nasledniku Džejmsa Komija mogao da saopšti do petka… »
Neće više da čeka: Tramp uskoro imenuje novog šefa FBI!

Neće više da čeka: Tramp uskoro imenuje novog šefa FBI!

Pravda 14.05.2017
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da želi da brzo imenuje novog direktora FBI-ja umesto smenjenog Džejmsa Komija, nagovestivši da bi se to moglo desiti do petka, a već su počeli razgovori s kandidatima za tu funkciju kojih ima 11. Tramp je… »
Tramp: Brzo ću imenovati novog direktora FBI, možžda i do petka

Tramp: Brzo ću imenovati novog direktora FBI, možžda i do petka

Blic 14.05.2017
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da želi da brzo imenuje novog direktora FBI-ja umesto smenjenog Džejmsa Komija, nagovestivši da bi se to moglo desiti do petka, a već su počeli razgovori s kandidatima za tu funkciju kojih ima 11. Tramp je… »
Jedanaest kandidata za novog direktora FBI

Jedanaest kandidata za novog direktora FBI

RTV 14.05.2017
VAŠINGTON - Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da želi da brzo imenuje novog direktora FBI-ja umesto dosadašnjeg Džejmsa Komija, koga je smenio ove nedelje, a već su počeli razgovori s kandidatima za tu funkciju kojih ima 11. Tramp je… »

Vesti dana »