Povezane vesti

TV Partizan - Ovako su ''Grobari'' ispred stadiona slavili golove i novu pobedu

TV Partizan - Ovako su ''Grobari'' ispred stadiona slavili golove i novu pobedu

Sportske.net 14.05.2017
Partizan juče nije imao podršku na tribinama, ali su se najverniji navijači crno-belih okupili u velikom broju ispred stadiona u Humskoj, odakle su preko video bima pratili dešavanja na meču sa Voždovcem. Tokom prvog poluvremena nije išlo onako… »
Započeo Leo, završio ja

Započeo Leo, završio ja

Mozzart sport 14.05.2017
"Zaista mi gol mnogo znači, ne samo meni već čitavoj ekipi", kaže Uroš Đurđević. Partizan radi na pogonsko gorivo Leonarda i Uroša Đurđevića. To je više nego očigledno, a do izražaja je došlo i u meču i pobedi crno-belih nad Voždovcem od… »
Đurđević: Na poluvremenu nije bilo nervoze, navikli smo da se vraćamo jači na teren

Đurđević: Na poluvremenu nije bilo nervoze, navikli smo da se vraćamo jači na teren

Sportski žurnal 14.05.2017
Utakmica bez prisustva publike, gol koji je presekao sve, isključenje šefa stručnog štaba, ali na kraju velika tri boda crno-belih u borbi za šampionsku titulu u utakmici 35. kola Partizan – Voždovac (2:1). Posle prvog gola Voždovca u 19. minutu… »
Partizanovi junaci đuka i leo: Količina energije Grobara ne može da se prepriča, idemo do kraja! (video)

Partizanovi junaci đuka i leo: Količina energije Grobara ne može da se prepriča, idemo do kraja! (video)

Hot sport 14.05.2017
Partizan je sa 2:1 (0:1) savladao Voždovac pred praznim tribinama svog stadiona, a po ko zna koji put strelci golova za crno-bele bili su Leonardo i Uroš Đurđević. Svaka utakmica bez prisustva publike je karakteristična sama po sebi, a ova je bila… »
Snimak za sva vremena: Za ponos svih Grobara i motiv da Pionir uvek bude pun (video)

Snimak za sva vremena: Za ponos svih Grobara i motiv da Pionir uvek bude pun (video)

Hot sport 14.05.2017
Fudbaleri Partizana su danas, pred praznim tribinama, dočekali ekipu Voždovca, u meču 36. kola Superlige Srbije. To nije sprečilo navijače da dođu ispred tribina stadiona u Humskoj, a među njima neka navijačima Partizana draga lica. Pored svih… »

Vesti dana »