Povezane vesti
Od 1. juna nasilje u porodici više neće moći da se sakrije
Politika 27.05.2017
Novi zakon o sprečavanju nasilja u porodici predviđa udaljavanje nasilnika iz stana i zabranu komunikacije sa žrtvom. – Hitne mere nasilnicima izricaće 410 policajaca. Od početka januara do 18. maja ove godine unutar porodice počinjeno je 13 ubistava i… »
Stanojević: Od 1. juna momentalno iseljavanje nasilnika
Politika 27.05.2017
Zakon o sprečavanju nasilja u porodici, koji će početi da se primenjuje od 1. juna, predviđa momentalno iseljavanje nasilnika iz porodice, izjavila je danas koordinatorka Savetovališta protiv nasilja u porodici Vesna Stanojević. Kako je rekla, u Srbiji… »
Hitno iseljavanje nasilnika iz stana bez obzira na vlasništvo
Danas 27.05.2017
Od 1. juna počinje primena novog zakona o sprečavanju nasilja u porodici. Taj zakon je usvojen u novembru, a u međuvremenu su radi njegove efikasnije primene obuku prošli policajci, tužioci i sudije. Koordinatorka Savetovališta protiv nasilja u porodici… »
Vesti dana »

Protiv blokada u 50 gradova: Vučević poziva na okupljanja širom Srbije
Nedeljnik pre 27 minutajoš 9 povezanih

Vučević pozvao građane na okupljanje širom Srbije: Ne želimo sukobe već da vratimo otete institucije
Beta pre 28 minutajoš 11 povezanih