Povezane vesti

Nikoliću Orden prijateljstva od Putina

Nikoliću Orden prijateljstva od Putina

Politika 07.06.2017
Bivši predsednik Srbije imenovan je na čelo Saveta za saradnju sa Ruskom Federacijom i Kinom. Vlada Srbije imenovala je bivšeg predsednika Srbije Tomislava Nikolića za predsednika Nacionalnog saveta za koordinaciju sa Ruskom Federacijom i Narodnom… »
Tomislav Nikolić: Težak teret sam skinuo sa leđa

Tomislav Nikolić: Težak teret sam skinuo sa leđa

Radio 021 07.06.2017
Bivši predsednik Srbije Tomislav Nikolić postavljen je danas za predsednika Saveta za saradnju sa Rusijom i Kinom. On je rekao da će mu to biti preokupacija u sledećem periodu, dodajući da je tokom proteklih pet godina video da je nedostajala… »
Nikolić: Personalno me ne interesuje buduća Vlada

Nikolić: Personalno me ne interesuje buduća Vlada

Nova ekonomija 07.06.2017
Bivši predsednik Srbije Tomislav Nikolić rekao je u Kragujevcu da ga buduća Vlada "personalno ne interesuje", već ga interesuje da li će biti uspešna ili ne. Dodao je da je skinuo teret sa leđa i potvrdio da je danas imenovan za predsednika… »
Nikolić i zvanično predsednik Saveta za saradnju sa Rusijom i Kinom

Nikolić i zvanično predsednik Saveta za saradnju sa Rusijom i Kinom

Slobodna Evropa 07.06.2017
Vlada Srbije imenovala je bivšeg predsednika Srbije Tomislava Nikolića za predsednika Saveta za saradnju sa Rusijom i Kinom. Nikolić je novinarima rekao da Nacionalni savet ima 14 članova - sedam ministara i sedam stručnjaka „raznih oblasti“, a u… »
Nikolić: Skinuo sam teret s leđa, ne interesuje me premijer

Nikolić: Skinuo sam teret s leđa, ne interesuje me premijer

N1 Info 07.06.2017
Bivši predsednik Srbije Tomislav Nikolić rekao je u Kragujevcu da ga buduća Vlada "personalno ne interesuje", već ga interesuje da li će biti uspešna ili ne. Dodao je da je skinuo teret sa leđa i potvrdio da je danas imenovan za predsednika… »
Zvanično! Tomislav Nikolić na čelu Saveta za saradnju sa Kinom i Rusijom

Zvanično! Tomislav Nikolić na čelu Saveta za saradnju sa Kinom i Rusijom

Telegraf 07.06.2017
Nikolić je najavio da će Savet sačiniti katalog onoga što Srbija ima i šta želi da ponudi, kao i onoga što je Kina do sada tražila. Bivši predsednik Srbije Tomislav Nikolić postavljen je danas za predsednika Saveta za saradnju sa Rusijom i… »
Nikolić: Težak sam teret skinuo s leđa, ne zanima me ko će biti premijer

Nikolić: Težak sam teret skinuo s leđa, ne zanima me ko će biti premijer

Blic 07.06.2017
"Verovali vi to ili ne, težak teret skinuo sa svojih leđa. Ne razmišljam ko će da bude novi premijer već kao i svaki drugi građanin jedino o tome da li će ta vlada biti uspešna ili ne. Personalna rešenja me ne zanimaju", izjavio je danas u… »
Nikolić: Vlada me ne zanima personalno, već da li će biti uspešna

Nikolić: Vlada me ne zanima personalno, već da li će biti uspešna

Beta 07.06.2017
Bivši predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je danas u Kragujevcu, upitan koga bi voleo da vidi na mestu premijera, da ga buduća Vlada "personalno ne interesuje", već ga interesuje da li će biti uspešna ili ne. "Verovali vi meni ili ne, ali… »

Vesti dana »