Povezane vesti
Odblokiran put ka Ostrogu: Vernici stali 300 metara od manastira, nisu mogli dalje. Drama trajala satima
Telegraf 10.06.2017
Kako su javili putnici iz autobusa, ta osoba je od svih putnika, dva sveštenika i vozača tražila naknadu za prolazak. Autobus sa 50 putnika iz Zvornika, na pokloničkom putovanju, za manastir Ostrog u Crnoj Gori zaustavljen je danas nešto pre podneva… »
Blokirao put za Ostrog i tražio "drumarinu"
N1 Info 10.06.2017
Jedan muškarac blokirao je put za Ostrog i zaustavio autobus iz Zvornika sa 50 ljudi koji su putovali ka tom manastiru. Muškarac nije dozvoljavao prolazak autobusa dok putnici ne plate nadoknadu za prolaz. Policija je intervenisala i odblokirala put… »
Okončana drama kod Ostroga: Odblokiran prolaz, putnici iz Zvornika stigli do manastira
Blic 10.06.2017
Putnici iz Zvornika, koji su bili u autobusu, stigli su do Ostroga u Crnoj Gori nakon što je odblokiran put, javljeno je BN televiziji. Autobus sa 50 putnika iz Zvornika, na pokloničkom putovanju, za manastir Ostrog u Crnoj Gori zaustavljen je na oko… »
Vesti dana »

Siner se šokirao kada je čuo Novakove reči o "poslednjem meču": "To nisam znao, nadajmo se da nije tako..."
Telegraf pre 2 satajoš 5 povezanih

Tramp otkrio kada će biti održani američko-kineski trgovinski pregovori
Danas pre 5 satijoš 1 povezana

Brnabić: Usvajanjem 3 medijska zakona Srbija dobija zakone u potpunosti usaglašene sa EU
Blic pre 2 satajoš 2 povezane