Povezane vesti
U Srbiji 27.945 osoba sa izbegličkim statusom
RTV 19.06.2017
BEOGRAD - U Srbiji 27.945 osoba ima izbeglički status, a u protekle dve decenija Vlada Srbije kontinuirano radi na rešavanju problema lica koja su morala da napuste svoje domove tokom sukoba na prostoru bivše Jugoslavije, saopštio je Komesarijat za… »
U Srbiji skoro 28.000 lica sa izbegličkim statusom
N1 Info 19.06.2017
Svetski dаn izbeglicа biće obeležen 20. juna, a Srbijа taj dan dočekuje sа 27.945 licа sа izbegličkim stаtusom, saopštio je Komesarijat za izbeglice. "19.171 izbeglicа je iz Hrvаtske, а 8.774 iz Bosne i Hercegovine. Usled rаtovа od 1991… »
Vesti dana »

Dačić: Fotografija koju je Dijana Hrka prijavila kao uznemirujuću nije naknadno poslata, nastala još u martu 2020.
Blic pre 3 satajoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 3 satajoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 1 satjoš 2 povezane

(Foto): Danijela Krstić, članica SNS, napadnuta u Nišu: Pogođena kamenom u glavu. Mup: Povređena još jedna žena
Blic pre 4 satijoš 1 povezana