Povezane vesti

Mandićeva obezbedila svetsku bronzu

Mandićeva obezbedila svetsku bronzu

Politika 28.06.2017
Rivalka olimpijske pobednice iz Londona u polufinalu 23. prvenstva sveta biće stara rivalka Holanđanka Ogink. – Mandićeva se revanširala svetskoj šampionki Ernandez za poraz u Puebli. Već trijumf Vanje Stanković u kategoriji do 49 kg bio je… »
Milica obezbedila medalju na SP: Šampionski povratak

Milica obezbedila medalju na SP: Šampionski povratak

Večernje novosti 28.06.2017
Iza mene je težak period, ali sam zajedno sa trenerom i timom pregurala ove borbe. Očekujem dobru borbu i nadam se finalu – rekla je nekadašnja olimpijska šampionka u tekvondou. MILICA Mandić je donela Srbiji drugu medalju na Svetskom prvenstvu u… »
Milica Mandić srećna i ponosna zbog nove medalje u Koreji

Milica Mandić srećna i ponosna zbog nove medalje u Koreji

Beta 28.06.2017
Srpska reprezentativka u tekvondou Milica Mandić rekla je danas da je srećna i ponosna što je obezbedila još jednu medalju na Svetskom prvenstvu u Južnoj Koreji i istakla da se nada plasmanu u finale. "Srećna sam i ponosna na sebe što smo danas… »
Nova medalja: Milica Mandić srećna i ponosna zbog uspeha u Koreji

Nova medalja: Milica Mandić srećna i ponosna zbog uspeha u Koreji

Hot sport 28.06.2017
Srpska reprezentativka u tekvondou Milica Mandić rekla je danas da je srećna i ponosna što je obezbedila još jednu medalju na Svetskom prvenstvu u Južnoj Koreji i istakla da se nada plasmanu u finale. – Srećna sam i ponosna na sebe što smo danas… »
Milica Mandić u polufinalu SP

Milica Mandić u polufinalu SP

Sportske.net 28.06.2017
Srpska reprezentativka u tekvondou Milica Mandić plasirala se danas u polufinale Svetskog prvenstva u Južnoj Koreji u kategoriji do 73 kilograma. Mandićeva je danas tri puta izlazila na tatami i sva tri puta je slavila. U prvoj borbi je pobedila… »
Milica Mandić u polufinalu SP u Južnoj Koreji

Milica Mandić u polufinalu SP u Južnoj Koreji

Dnevnik 28.06.2017
MUDžU: Reprezentativka Srbije u tekvondou Milica Mandić plasirala se u polufinale Svetskog prvestva u kategoriji do 73 kilograma u južnokorejskom Mudžuu. Mandić je na putu do polufinala "tesno" savladala sve tri protivnice, Grentis Ernandez sa Kube… »
Milica Mandić obezbedila medalju na SP u Mudžuu

Milica Mandić obezbedila medalju na SP u Mudžuu

Sportski žurnal 28.06.2017
Petog dana Svetskog prvenstva u tekvondou u Južnoj Koreji Srbija obezbedila drugu medalju, posle zlata Vanje Stanković u kategoriji 49 kilograma. Olimpijska šampionka iz Londona, Milica Mandić, ušla je u polufinale Svetskog prvenstva, u kategoriji do… »

Vesti dana »