Povezane vesti
Najmanje rođenih beba u poslednjih 100 godina
Politika 30.06.2017
U 2016. samo je pet opština imalo pozitivan prirodni priraštaj. U Srbiji je prošle godine rođeno najmanje beba od Prvog svetskog rata, svedoče najnoviji podaci Republičkog zavoda za statistiku. U matične knjige rođenih upisano je svega 64.734… »
Srbija svake godine izgubi grad veličine Bečeja
Mondo 30.06.2017
Broj stanovnika u Srbiji od 2006. do 2016. godine na osnovu prirodnog priraštaja smanjen je za oko 385.000, što znači da se godišnje broj stanovnika smanji za oko 35.000, saopštio je Republički zavod za statistiku. Foto: Mondo/ Stefan Stojanović… »
Vesti dana »

BLOG Protest 15. za 15 ipak ispred Skupštine, u Beogradu obustavljen javni prevoz, ogroman broj ljudi krenuo s Novog Beograda
N1 Info pre 49 minutajoš 42 povezane

Protest "15. za 15" u Beogradu – kolone se kreću ka centru grada, počelo okupljanje; Studenti u blokadi: Veliki skup kod Skupštine
RTS pre 23 minutajoš 81 povezana

Oglasio se MUP o stanju troje povređenih u Žarkovu, vozač pružao otpor pri hapšenju
Euronews pre 53 minutajoš 24 povezane

Petrović: Za građanski rat su potrebne dvije strane, studenti nisu raspoloženi da ratuju
Al Jazeera pre 17 minutajoš 14 povezanih

Stramer optužio Putina da se “poigrava” sa sporazumom o prekidu vatre
NIN pre 42 minutajoš 15 povezanih