Povezane vesti
Pašalić: Depersonalizovati zaštitnika građana
Danas 24.07.2017
novi ombudsman Zoran Pašalić rekao je danas da je njegov cilj da ubuduće periodu radi na afirmaciji i depersonalizaciji te institucije, na njenoj jasnijoj vidljivosti i prepoznatljivosti u društvu, pre svega kao nacionalne nezavisne instuticije u zaštiti… »
Pašalić: Cilj je depersonalizacija Zaštitnika građana
N1 Info 24.07.2017
Zаštitnik grаđаnа Zorаn Pаšаlić izjavio je da je njegov cilj i plаn dа rаdi nа аfirmаciji i depersonаlizаciji institucije, nа njenoj jаsnijoj vidljivosti i prepoznаtljivosti u društvu, pre svegа kаo nаcionаlne nezаvisne institucije u zаštiti ljudskih… »
Vesti dana »

Beograd u znaku Srpskih zastava: Dan srpskog jedinstva biće obeležen i u rodnom gradu najpoznatijeg Solunca, Dragutina Matića (foto)
Blic pre 55 minutajoš 2 povezane

Pro-palestinske demonstracije u Madridu skratile biciklističku trku Vuelta kroz Španiju, Izrael ljut
Beta pre 4 satijoš 2 povezane

Vremenska prognoza za ponedeljak 15. septembar 2025: Tokom jutra slaba kiša, temperatura do 27
Beta pre 4 satijoš 1 povezana