Povezane vesti

Gvozdenović demantuje Albance: Sve je laž...

Gvozdenović demantuje Albance: Sve je laž...

Vesti online 31.07.2017
Mnogo bure podiglo se posle navodne izjave nekadašnjeg kapitena Crvene zvezde Ivana Gvozdenovića da se stidi srpskih navijača i onoga što se dogodilo fudbalerima Albanije na meču u Humskoj. U intervjuu za "Blic", bivši pomoćni trener Tirane kaže… »
Gvozdenović: Kosovski mediji pogrešno preneli moje reči

Gvozdenović: Kosovski mediji pogrešno preneli moje reči

Sportski žurnal 31.07.2017
Gvozdenović, koji je trenutno radi kao pomoćni trener u Tirani, karijeru fudbalera završio je pre dve godine u albanskom Kukešiju, a poslednjih pet sezona pored tog kluba igrao je za Skenderbeg i Tiranu. Bivši jugoslovenski reprezentativac i kapiten… »
Život između dve vatre: Gvozdenović za Blicsport: Laž je da se stidim srpskih navijača i da želim da radim na Kosovu

Život između dve vatre: Gvozdenović za Blicsport: Laž je da se stidim srpskih navijača i da želim da radim na Kosovu

Sportal blic 31.07.2017
Bivši kapiten fudbalera Crvene zvezde, sada pomoćni trener u FK Tirana Ivan Gvozdenović, demantovao je za Blicsport da je albanskim medijima govorio kako se stidi srpskih navijača koji su prekinuli meč posle "afere dron", kao i da bi rado nastavio… »
Ivan Gvozdenović: Trenirao bih kosovski klub! Bilo me je sramota zbog dešavanja na meču Srbija - Albanija

Ivan Gvozdenović: Trenirao bih kosovski klub! Bilo me je sramota zbog dešavanja na meču Srbija - Albanija

Mozzart sport 31.07.2017
"U početku sam strahovao da dođem u Albaniju, sad sam zavoleo tu zemlju", kaže nekadašnji kapiten Crvene zvezde. Bivši jugoslovenski reprezentativac i kapiten Crvene zvezde Ivan Gvozdenović izjavio je da ne bi imao problem da vodi albanski klub sa… »
Bivši kapiten zvezde: Sramota me šta su Albanci doživeli u Beogradu (video)

Bivši kapiten zvezde: Sramota me šta su Albanci doživeli u Beogradu (video)

Hot sport 31.07.2017
Naš bivši fudbalski reprezentativac i nekadašnji kapiten Crvene zvezde Ivan Gvozdenović izjavio je da ne bi imao problem da vodi albanski klub sa Kosova i Metohija i otkrio da ga je bilo sramota što su srpski navijači uleteli na teren na meču sa… »

Vesti dana »