Povezane vesti
Ko nasleđuje dugove po kreditu kada žirant umre?
Kamatica 01.08.2017
Finansijski portal Kamatica istražuje šta se desi kada žirant premine i da li naslednici moraju da vrate dugove? Kako banke nisu u obavezi da proveravaju da li je korisnik kredita ili žirant preminuo, naslednici kada prihvate nasledstvo, prihvataju i… »
Naslednik preuzima i obaveze žiranta
Politika 01.08.2017
Često se dešava da posle nekoliko godina banka zatraži izmirenje duga pošto je pokojnik bio žirant po kreditu, a naslednici ne znaju ništa o tome. Tek kada mu je na adresu stigao dopis jedne banke u kome je navedeno da njegov otac kao žirant duguje… »
Vesti dana »

Šta je zvučni top i koje su posledice po zdravlje ljudi: Demantovana upotreba u Srbiji
Mondo pre 1 satjoš 56 povezanih

Dr Slavica Plavšić tvrdi: Nije policija bežala neposredno pre zvučnog topa, to su bili bajkeri i moj drug je bio među njima
Nova pre 1 satjoš 27 povezanih

U utorak Dan žalosti u Srbiji zbog žrtava požara u Severnoj Makedoniji
Beta pre 33 minutajoš 212 povezane

Lončar: Rekli su da je preminuo čovek od "zvučnog topa", a juče niko nije umro od 11.26 sati u Urgentnom centru
Blic pre 51 minutajoš 30 povezanih