Povezane vesti
Nela Kuburović i Zlatibor Lončar posetili Specijalnu zatvorsku bolnicu i Okružni zatvor
Blic 02.08.2017
Ministri pravde i zdravlja Nela Kuburović i Zlatibor Lončar posetili su danas Specijalnu zatvorsku bolnicu i Okružni zatvor u Beogradu i istakli da Vlada Srbije ulaže velike napore u poboljšanje uslova u kojima borave lica lišena slobode i zaposleni… »
U Specijalnu zatvorsku bolnicu uloženo 190 miliona dinara
N1 Info 02.08.2017
Ministri pravde i zdravlja Nela Kuburović i Zlatibor Lončar posetili su Specijalnu zatvorsku bolnicu i Okružni zatvor u Beogradu i istakli da Vlada Srbije ulaže velike napore u poboljšanje uslova u kojima borave lica lišena slobode i zaposleni u tim… »
Na jesen kraj renoviranja zatvorske bolnice (foto)
Mondo 02.08.2017
Specijalna zatvorska bolnica u Okružnom zatvoru u Beogradu biće kompletno renovirana i opremljena savremenim aparatima do kraja oktobra, a broj mesta biće povećan za 20 odsto, kaže ministarka Nela Kuburović. Foto: FOTO TANJUG/ DIMITRIJE GOLL… »
Vesti dana »

(VIDEO) Studenti blokirali ulaze u Skupštinu grada Novog Sada, pozivaju građane da im se pridruže
N1 Info pre 5 satijoš 4 povezane

(Video) "Hajde da sahranimo decu, pa spalite grad ako želite": Pop smirivao besne građane Kočana da ne sruše kuću gradonačelnika
Blic pre 22 minutajoš 7 povezanih

Danas veoma hladno, uz slab mraz: Jutarnja temperatura -1°c, maksimalna dnevna 7°c
Telegraf pre 2 satajoš 5 povezanih

Dačić: Srpska policija nikada u svojoj istoriji nije koristila nezakonita sredstva, pa ni 15. marta
Danas pre 8 satijoš 2 povezane