Povezane vesti

Srbi su znali za „Oluju“, iznenadili su Hrvate brzim povlačenjem!?

Srbi su znali za „Oluju“, iznenadili su Hrvate brzim povlačenjem!?

Sputnik 05.08.2017
Penzionisani hrvatski general Mladen Markač, kojeg je u aprilu 2011. Haški tribunal prvo osudio na 18 godina zatvora zbog zločina nad srpskim stanovništvom u „Oluji“, a zatim 2012. oslobodio, ponovio je stare teze da je srpska strana znala da se… »
"Srbi su znali za "Oluju", dobio sam priznanje u Hagu"

"Srbi su znali za "Oluju", dobio sam priznanje u Hagu"

Vesti online 05.08.2017
Penzionisani hrvatski general Mladen Markač, kojeg je u aprilu 2011. Haški tribunal prvo osudio na 18 godina zatvora zbog zločina nad srpskim stanovništvom u "Oluji" a zatim 2012. oslobodio, ponovio je stare teze da je srpska strana znala da se… »
Markač: Mrkšić mi je u Haagu rekao da su znali za 'Oluju'

Markač: Mrkšić mi je u Haagu rekao da su znali za 'Oluju'

Al Jazeera 05.08.2017
Jedino što Srbi nisu predvidjeli bio je pravac s Velebita odakle smo ih iznenadili, rekao je Markač u sjećanju na 'Oluju'. Umirovljeni general Hrvatske vojske, Mladen Markač izjavio je kako su vojne snage Republike srpske Krajine znale da se priprema… »
"Srbi znali za Oluju, rekao mi Mrkšić"

"Srbi znali za Oluju, rekao mi Mrkšić"

Mondo 05.08.2017
Penzionisani hrvatski general Mladen Markač ponovio je stare teze da je srpska strana znala da se priprema operacija "Oluja". Foto: youtube/screenshot On u intervjuu za "Večernji list" tvrdi da mu je komandant Srpske vojske Krajine general Mile Mrkšić… »

Vesti dana »