Povezane vesti
Neviđena terapija: Crnogorski lekar prepisao povređenoj devojčici neobičan lek!
Kurir 08.08.2017
Jedan lekar u bolnici u Baru prepisao devojčici nesvakidašnju terapiju zbog povrede ruke. Lekar specijalista je posle pregleda povređene ruke prepisao kao terapiju sladoled! U anamnezi se navodi da je devojčica priklještila palac desne šake na vrata, i… »
Milica je priklještila prst i roditelji su je odveli kod lekara, terapija koju je dobila zapalila je društvene mreže! (foto)
BK TV 08.08.2017
Terapija doktora izazvala je haos! Letovanje u Baru četvorogodišnja Milica pamtiće po tome što je na vrata priklještila palac desne ruke, ali i specifičnoj terapiji koju joj je lekar prepisao. Zabrinuti zbog toga što je njihova devojčica imala nezgodu… »
Milica (4) u crnoj gori povredila prst, a prepisali joj terapiju sladoledom: Nalaz lekara podelio javnost!
Kurir 08.08.2017
Na Fejsbuk stranici "Podgorički vremeplov" pojavio se izveštaj specijaliste iz Bara u kome se vidi da je devojčici koja je povredila prst kao terapija prepisan - sladoled. U istom tom izveštaju navodi se da je devojčica povredila palac tako što ga je… »
Vesti dana »
Održan najbrojniji sastanak sa poljoprivrednicima u Palati Srbija: Dogovorene mere za zaštitu domaće proizvodnje
Serbian News Media pre 3 satajoš 24 povezane
NIS: Dobijena licenca za obavljanje operativnih aktivnosti zaključno sa 20. martom
Insajder pre 8 minutajoš 51 povezana
Sindikati GSP 'Beograd': Šapić izneo netačne podatke o broju novih vozila i vozača
Beta pre 3 satajoš 35 povezanih
Crvena zvezda prvi finalista Kupa Radivoja Koraća. Spartak izdržao tri četvrtine
Gradski portal 018 pre 1 satjoš 62 povezane



