Povezane vesti

Feldinu bilo neobično kad je obukao Zvezdin dres

Feldinu bilo neobično kad je obukao Zvezdin dres

Sportske.net 09.08.2017
''Nadam se da će me navijači Panatinaikosa razumeti'', poručio je novi košarkaš Crvene zvezde mts. Za sada najatraktivnije pojačanje Crvene zvezde mts ovog leta je doskorašnji košarkaš Panatinaikosa, Amerikanac Džejms Feldin. On je na rastanko… »
Džejms Feldin: Bilo je čudnih rekacija navijača pao-a na dres Crvene zvezde! (foto)

Džejms Feldin: Bilo je čudnih rekacija navijača pao-a na dres Crvene zvezde! (foto)

Hot sport 09.08.2017
Džejms Feldin napustio je Panatinaikos i preselio se u Crvenu zvezdu, kako kaže napravio je veliki korak u karijeri, iako se sa tim ne slažu pristalice njegovog bivšeg kluba. Amerikanac koji igra za Dominikansku republiku je bio jasan, Crvena zvezda… »
Feldin: Navijači pao, razumite me

Feldin: Navijači pao, razumite me

Mondo 09.08.2017
Američki bek, reprezentativac Dominikanske republike, izjavio je da jedva čeka da zaigra u crveno-belom dresu. Veliko pojačanje Crvene zvezde, bek šuter Džejms Feldin (29 godina, 193 cm) izjavio je da veruje kako je dolaskom u redove jedinog… »
Feldin: Navijači Panatinaikosa moraju da razumeju, u Zvezdu sam došao zbog svoje budućnosti

Feldin: Navijači Panatinaikosa moraju da razumeju, u Zvezdu sam došao zbog svoje budućnosti

Mozzart sport 09.08.2017
"Uzbuđen sam što sam napravio veliki korak u mojoj karijeri. Dolazim u klub sa dugom istorijom i jedva čekam da zaigram“, rekao je Amerikanac. Veliko pojačanje Crvene zvezde Amerikanac Džejms Feldin izjavio je da je uzbuđen što je došao u… »

Vesti dana »