Povezane vesti
Makron: Sprečiti eskalaciju u Koreji
Politika 12.08.2017
Pariz - Francuski predsednik Emanuel Makron je danas pozvao na „odgovornost i sprečavanje eskalacije napetosti” nakon nekoliko dana nadgornjavanja između Vašingtona i Pjongjanga. Makron je izrazio „zabrinutost zbog povećanja nuklearne i raketne pretnje… »
Makron upozorava na eskalaciju tenzija zbog Severne Koreje
Dnevnik 12.08.2017
PARIZ: Francuski predsednik Emanuel Makron upozorio je danas na "eskalaciju tenzija" zbog Severne Koreje, u trenutku kada se zaoštrava "rat rečima" između Vašingtona i Pjongjanga. Makron je, u saopštenju, izrazio "zabrinutost pred balističkom i… »
Vesti dana »
Oglasio se RHMZ: Tokom noći susnežica i sneg u brdsko-planinskim predelima jugozapadne Srbije
Blic pre 6 satijoš 4 povezane
CIK Kosova utvrdio rokove za organizovanje vanrednih parlamentarnih izbora
Danas pre 9 satijoš 1 povezana
"To je mučno kad roditelji pomisle da ponovo moraju: U sudnicu..." Zora Dobričanin o ukidanju presude Kecmanovićima: "Vrlo sam indisponirana zbog toga"
Blic pre 7 satijoš 4 povezane
Putin: Trampov plan može biti osnova za rešenje u Ukrajini; Orban: Vašington pregovara o miru, Brisel na pogrešnom putu
RTS pre 40 minutajoš 4 povezane



