Povezane vesti

Komisija potvrdila, Ivana je skočila za zlato!

Komisija potvrdila, Ivana je skočila za zlato!

Sportske.net 14.08.2017
Koliko je, zapravo, skočila Ivana? 7,04 ili možda preko 7,05? Srpska atletičarka Ivana Španović nije stigla do medalje na Svetskom prvenstvu u Londonu u disciplini skok u dalj, pošto je sa skokom 6,96 zauzela tek 4. mesto. Prvoplasirana Britni Ris… »
Žalba sudu u Lozani zbog Španovićeve

Žalba sudu u Lozani zbog Španovićeve

RTV 14.08.2017
BEOGRAD - Atletski savez Srbije podneće žalbu Sportskom sudu za arbitražu u Lozani (CAS) posle nastupa Ivane Španović u skoku u dalj na Svetskom prvenstvu u Londonu. Prvi čovek ASS Veselin Jevrosimović poručio je da je sudijska komisija amaterski… »
Ivana Španović stigla u Beograd: Ne osećam se mnogo loše zbog svega, poslednjim skokom sam rekla sve i zlato će biti moje…

Ivana Španović stigla u Beograd: Ne osećam se mnogo loše zbog svega, poslednjim skokom sam rekla sve i zlato će biti moje…

Press 14.08.2017
Najbolja srpska atletičarka doputovala u Beograd sa Svetskog prvenstva i istakla da je ona poslala poruku svima svojim skokom, ali da je odluka sudije bila poslednja. Foto: Tanjug/AP, Telegraf.rs Zlatna atletska kraljica Srbije Ivana Španović… »
Ivana Španović: Pripada mi svetsko zlato i osvojiću ga sigurno! (video)

Ivana Španović: Pripada mi svetsko zlato i osvojiću ga sigurno! (video)

Sportski žurnal 14.08.2017
- Kad se takmičenje završilo, znala sam da sam uradila sve što je bilo do mene, postigla nivo koji sam najavila i nisam se toliko uzbudila. Sudijina je poslednja, šta ja tu mogu - rekla je Ivana Španović. Vratila se Ivana Španović iz Londona sa… »
Ivana stigla u Beograd: Nepravda mi je učinjena, znam da mi zlato pripada

Ivana stigla u Beograd: Nepravda mi je učinjena, znam da mi zlato pripada

Večernje novosti 14.08.2017
Najbolja srpska atletičarka Ivana Španović vratila se u Srbiju posle nepravde koju je doživela na Svetskom prvenstvu u Londonu. NA Aerodromu "Nikola Tesla", kasno sinoć, uz ovacije pozdravljena je prva svetska prvakinja u istoriji koja oko vrata nije… »
Španović u Beogradu: Znam da mi zlato pripada

Španović u Beogradu: Znam da mi zlato pripada

Al Jazeera 14.08.2017
Najbolja atletičarka Srbije vratila se sa SP-a u Londonu gdje je osvojila četvrto mjesto. Najbolja atletičarka Srbije Ivana Španović stigla je sinoć u Beograd, dočekana je aplauzima na aerodromu Nikola Tesla i poručila kako joj je učinjena velika… »
Ivana Španović: Zaslužila sam zlato

Ivana Španović: Zaslužila sam zlato

Sputnik 14.08.2017
Najbolja srpska atletičarka Ivana Španović dočekana je aplauzima na aerodromu „Nikola Tesla“ i poručila je da joj je učinjena velika nepravda na prvenstvu sveta i da je sigurna da će osvojiti zlato prvom prilikom. „Uradili smo ono šo smo… »
Španovićeva u Beogradu: Zlato mi pripada

Španovićeva u Beogradu: Zlato mi pripada

Politika 14.08.2017
Najbolja srpska atletičarka Ivana Španović stigla je u Beograd, dočekana je aplauzima na aerodromu Nikola Tesla i poručila da joj je učinjena velika nepravda na prvenstvu sveta i da je sigurna da će osvojiti zlato prvom prilikom. „Uradili smo ono… »
Španović: Ne treba mi upitna zlatna medalja

Španović: Ne treba mi upitna zlatna medalja

Mondo 14.08.2017
Najbolja srpska atletičarka po povratku iz Londona ponovila da veruje kako će se nekom narednom prilikom izboriti za titulu. Odluke sudija i komisije ne može da prihvati, već samo da pređe preko njih. Ivana Španović u nedelju uveče je doputovala u… »
Aplauzi za ivanu: Španovićeva stigla u Beograd: Nepravda, zlato pripada meni

Aplauzi za ivanu: Španovićeva stigla u Beograd: Nepravda, zlato pripada meni

Sportal blic 14.08.2017
Ivana Španović je bila tako blizu... Na Svetskom prvenstvu u Londonu, maler je sprečio našu atletičarku da se popne na krov sveta. Ivana je stigla u Beograd, a na aerodromu “Nikola Tesla” dočekana je aplauzima. Foto: M. Ilić / RAS Srbija Bez… »
Ivana stigla u Beograd: Znam da mi medalja pripada

Ivana stigla u Beograd: Znam da mi medalja pripada

Vesti online 14.08.2017
Dva dana nakon događaja koji će ostati upamćen za sva vremena, zbog načina na koji je Ivana Španović ostala bez medalje na Svetskom prvenstvu u Londonu, srpska atletičarka Ivana Španović se vratila u Beograd. Na aerodromu "Nikola Tesla" održala… »

Vesti dana »