Povezane vesti
Tramp odlučuje o sudbini 800 hiljada mladih migranata
RTS 02.09.2017
Američki predsednik Donald Tramp doneće početkom nedelje odluku o sudbini 800 hiljada mladih migranata, koji su u Ameriku dovedeni nelegalnim putem, kao deca. Imigraciona politika te zemlje, koju je promovisao bivši predsednik Barak Obama, nalaže da se… »
Trump odlučuje o sudbini 800.000 migranata
Al Jazeera 02.09.2017
Trump odlučuje o sudbini migranata koji su u SAD dovedeni nelegalno još kao djeca. Predsjednik SAD-a Donald Trump trebao bi tijekom vikenda odlučiti o sudbini gotovo 800.000 mladih migranata, koji su u Ameriku dovedeni nelegalnim putem još kao djeca… »
Tramp odlučuje: Sudbine 800.000 mladih migranata prepuštene predsedniku SAD
Blic 01.09.2017
Predsednik SAD Donald Tramp treba danas ili tokom vikenda da odluči o sudbini skoro 800.000 mladih migranata, koji su u Ameriku dovedeni nelegalnim putem još kao deca. Američka imigraciona politika nalaže da se deci dovedenoj u zemlju ilegalnim putem… »
Vesti dana »

Grbović (PSG) o Vučićevom pozivu na dijalog: Upućen tako da bude odbijen
Beta pre 3 satajoš 90 povezanih

Izrael planira ofanzivu u Gazi dok UN potvrđuju glad i humanitarnu krizu u enklavi
Naslovi.ai pre 14 minutajoš 65 povezanih

Građane Beograda u protesnoj šetnji kordoni policije sprečili da priđu zgradi RTS
Beta pre 2 satajoš 16 povezanih

(Radarski snimci) haos počinje, zna se tačan sat! Evo kako će se razorno nevreme kretati po Srbiji: Nek se spremi Beograd, ovi delovi zemlje prvi na udaru
Blic pre 23 minutajoš 71 povezana

Mađarska besna na Ukrajinu! "Koristili su i rakete, EU mora da reaguje!"
Alo pre 38 minutajoš 26 povezanih