Povezane vesti
Deci nastradalih policajaca uručeni rančevi i školski pribor
N1 Info 03.09.2017
Ministar unutrašnjih poslova(MUP) Nebojša Stefanović uručio je deci stradalih pripadnika Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP) rančeve i školski pribor. "MUP vodi računa o svojima, vi ste deo ove velike porodice i uvek će biti tako", poručio je… »
Ministar Stefanović s decom poginulih radnika MUP: Školski pribor i rančevi za decu heroja naše policije (foto)
Telegraf 03.09.2017
Takođe, uživali su u jahanju konja, videli veštine službenih pasa, a uz pomoć pripadnika Specijalne antiterorističke jedinice mališani su imali mogućnost i da se penju na veštačku stenu. Potpredsednik Vlade Srbije i ministar unutrašnjih poslova Nebojša… »
Stefanović uručio rančeve i školski pribor za decu stradalih policajaca
Beta video 03.09.2017
BEOGRAD - Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović uručio je danas u Beogradu deci stradalih pripadnika Ministarstva unutrašnjih poslova rančeve i školski pribor. Ministarstvo unutrašnjih poslova i ove godine obezbedilo je i knjige za 64 osnovaca… »
Vesti dana »

Srbija centar podnosi krivične prijave protiv Marka Krička zbog zlostavljanja i polnog uznemiravanja
Glas Šumadije pre 1 satjoš 33 povezane

Srbija gori! Rhmz je upravo objavio temperature i neće vam biti dobro: Ovaj grad na udaru ekstremnog vremena
Blic pre 3 satajoš 45 povezanih

Poverenica poručila da je neprihvatljiva retorika nasilja i podsticanje atmosfere straha, reagovala Brnabić
Radio 021 pre 1 satjoš 15 povezanih

Dodik: Sastanak Trampa i Putina otvara vrata dijalogu i stabilnosti u celom svetu
Danas pre 12 minutajoš 73 povezane

Infrastruktura železnice Srbije instalirala mernu opremu u Prokopu za praćenje bezbednosti konstrukcije
Naslovi.ai pre 27 minutajoš 23 povezane