Povezane vesti

Napravio je šou: Evo koliko je Jokić smršao i šta trener Denvera traži od njega /video/

Napravio je šou: Evo koliko je Jokić smršao i šta trener Denvera traži od njega /video/

Sportal blic 26.09.2017
Prethodne sezone Nikola Jokić je ostavio sjajan utisak u NBA ligi. U Denveru mnogo očekuju od njega, biće igrač oko kojeg će se zasnivati igra Nagetsa. Trener ovog tima Majk Meloun ima velika očekivanja od našeg asa. Foto: Tanjug/AP Nikola Jokić… »
Jokić: Dobio sam poruke mržnje posle EP

Jokić: Dobio sam poruke mržnje posle EP

Dnevnik 26.09.2017
DENVER: Košarkaš Denvera Nikola Jokić otkrio je da je dobio veliki broj poruka mržnje posle poraza reprezentacije Srbije od Slovenije u finalu Evropskog prvenstva. Jokić je odlučio da propusti šampionat u Istanbulu kako bi individualno radio i što… »
Nije mu lako: Jokić otkrio sa čim se suočavao posle Evrobasketa

Nije mu lako: Jokić otkrio sa čim se suočavao posle Evrobasketa

Sportal blic 26.09.2017
Nikola Jokić nije igrao ovog leta za reprezentaciju Srbije na Evrobasketu u Istanbulu, jer je želeo da što spremniji dočeka narednu sezonu u NBA ligi... To, izgleda, mnogi navijači ne mogu da mu oproste, pa je centar Denvera otkrio šta mu se… »
Jokić dobijao poruke mržnje: Posle poraza Srbije u finalu EP su mi vređali porodicu, pisali da sam izdajnik...

Jokić dobijao poruke mržnje: Posle poraza Srbije u finalu EP su mi vređali porodicu, pisali da sam izdajnik...

Večernje novosti 25.09.2017
Samo zbog jednog leta, Bilo mi je teško sve to da vidim, nije bilo prijatno - rekao je Nikola novinarima tokom "Medija deja" u Denveru. Meloun zadovoljan njegovim stanjem. Odlučio je Nikola Jokić da propusti pripreme reprezentacije ovog leta i da se… »

Vesti dana »