Povezane vesti

Kalinić o neigranju na EP: "Ljudi ne shvataju koliko mi je bilo teško"

Kalinić o neigranju na EP: "Ljudi ne shvataju koliko mi je bilo teško"

Sportske.net 02.10.2017
Košarkaški reprezentativac Srbije Nikola Kalinić progovorio je dve nedelje nakon završetka Evropskog prvenstva koliko mu je bilo teško zbog toga što nije bio deo nacionalnog tima. Košarkaška reprezentacija Srbije okitila se pre dve nedelje… »
Kalinić: Povreda? Nije dobro...

Kalinić: Povreda? Nije dobro...

Mozzart sport 02.10.2017
"Da sam ja bio tu, ili neko od igrača koji su izostali, možda bismo uzeli zlato. Bez obzira siguran sam da je srebro veliki uspeh. Pokazali su momci da je Srbija zemlja košarke i da znamo da igramo ovu igru sa kojim god rosterom da se pojavimo"… »
Kalinić: Teško je kad ne igraš, srebro je sjajan rezultat

Kalinić: Teško je kad ne igraš, srebro je sjajan rezultat

Vesti online 02.10.2017
Srpski košarkaš Nikola Kalinić rekao je danas da mu je izuzetno teško palo što nije igrao na Evropskom prvenstvu u Turskoj i pohvalio saigrače što su uprkos brojnim problemima stigli do finala. - Propustio sam Evrobasket i to je bilo strašno… »
Otvorio dušu: Emotivni Kalinić: Ljudi ne razumeju koliko je bilo teško gledati EP sa strane

Otvorio dušu: Emotivni Kalinić: Ljudi ne razumeju koliko je bilo teško gledati EP sa strane

Sportal blic 02.10.2017
Povreda je bila jača od Nikole Kalinića. Spremao se sa reprezentacijom, dao sve od sebe ali nije mogao da igra na Evropskom prvenstvu. “Orlovi” su stigli do srebra na Evrobasketu, a borbenom krilu je bilo teško da sve to posmatra sa strane. Foto… »

Vesti dana »