Povezane vesti
BK kompanija iz Jagodine kreće sa projektima u Srbiji
Večernje novosti 11.10.2017
Predsednik Jedinstvene Srbije i Skupštine grada Jagodine Dragan Marković Palma sa saradnicma, obišao je u Minsku projekte koje gradi BK grupa, sa predsednikom BK grupe Bogoljubom Karićem. Predsednik Jedinstvene Srbije i Skupštine grada Jagodine Dragan… »
BK: grupa tokom 2018. počinje sa gradnjom i u Srbiji
Blic 11.10.2017
Predsednik BK grupe Bogoljub Karić najavio je za sledeću godinu početak gradnje stanova u Srbiji po ceni od 490 evra po kvadratu. Kako je saopšteno iz Jedinstvene Srbije, Karić je u Minsku ugostio predsednika te stranke i jagodinskog parlamenta Dragana… »
Vesti dana »
Srbija se oglasila o Tompsonovim pesmama na dočeku rukometaša u Zagrebu: "Okupljanja ne treba da budu poligon za mržnju"
Mondo pre 24 minutajoš 29 povezanih
Odloženo suđenje novosadskim aktivistima, traži se ukidanje poternice
Radio 021 pre 12 satijoš 23 povezane
Protest protiv usvajanja „Mrdićevih zakona“: Sudije, tužioci i advokati ispred suda u Novom Sadu (VIDEO)
Insajder pre 29 minutajoš 10 povezanih
Sudije, tužioci i advokati na "Mrdićeve zakone" odgovorili obustavom rada - negde složno, a negde kako ko
N1 Info pre 3 satajoš 32 povezane



