Gojković: O mojoj smeni kada bude dovoljan broj poslanika

Blic četvrtak, 12. oktobar 2017.
Predsednica Skupštine Srbije Maja Gojković izjavila je danas da bi zahtev za njeno razrešenje mogao da se nađe na dnevnom redu kada bude postojao dovoljan broj poslanika da se ta tačka uvrsti u dnevni red.
- Što se mene tiče, kada budu imali dovoljan broj glasova ta tačka će biti stavljena na dnevni red - rekla je Gojković novinarima u parlamentu. Ona je naglasila da je zahtev podnelo 30 poslanika, a da kada se utvrđuje dnevni red... »

Gojković: Inicijativa za smenu nije šala

Danas četvrtak, 12. oktobar 2017.
Rasprava o inicijativi za smenu predsednice Skupštine Srbije nije potrebna jer će poslanička većina izglasati poverenje predsednici, izjavila je danas Maja Gojković koja obavlja tu funkciju i rekla da očekuje da potpisnici zahteva za njenu smenu dođu kada se glasa da se ta tema uvrsti u dnevni red... »

Gojkovićeva: Kad skupe glasove moja smena na dnevnom redu

B92 četvrtak, 12. oktobar 2017.
B92: Gojkovićeva: Kad skupe glasove moja smena na dnevnom redu
Beograd -- Predsednica Skupštine Maja Gojković izjavila da bi zahtev za njeno razrešenje mogao da se nađe na dnevnom redu kada se ta tačka uvrsti u dnevni red.
A za to je potreban dovoljan broj poslanika, dodala je ona. "Što se mene tiče, kada budu imali dovoljan broj glasova, ta tačka će biti stavljena na dnevni red", rekla je Gojkovićeva novinarima u parlamentu. Ona je naglasila da je... »

Gojković: Rasprava o mojoj smeni kada bude dovoljno glasova

Insajder četvrtak, 12. oktobar 2017.
Predsednica Skupštine Srbije Maja Gojković izjavila je danas da će zahtev za njeno razrešenje staviti na dnevni red kada bude postojao dovoljan broj poslanika da tu tačku u dnevni red i uvrste.
"I dalje stojim iza toga da ću je staviti na dnevni red čim ta tačka dobije dovoljan broj glasova da se uvrsti u dnevni red", rekla je Maja Gojković novinarima u parlamentu povodom zahteva pojedinih opozicionih stranaka za njeno... »

RTV četvrtak, 12. oktobar 2017.
RTV: Gojković: O mojoj smeni kada bude dovoljan broj poslanika
BEOGRAD - Predsednica Skupštine Srbije Maja Gojković izjavila je danas da bi zahtev za njeno razrešenje mogao da se nađe na dnevnom redu kada bude postojao dovoljan broj poslanika da se ta tačka uvrsti u dnevni red.
"Što se mene tiče kada budu imali dovoljan broj glasova ta tačka će biti stavljena na dnevni red", rekla je Gojković novinarima u parlamentu. Ona je naglasila da je zahtev podnelo 30 poslanika, a da kada se utvrđuje dnevni red... »

Gojković: O mojoj smeni kada za to bude glasao dovoljan broj poslanika

Večernje novosti četvrtak, 12. oktobar 2017.
Predsednica Skupštine Srbije Maja Gojković izjavila je danas da bi zahtev za njeno razrešenje mogao da se nađe na dnevnom redu kada bude postojao dovoljan broj poslanika da se ta tačka uvrsti u dnevni red
BEOGRAD - Predsednica Skupštine Srbije Maja Gojković izjavila je danas da bi zahtev za njeno razrešenje mogao da se nađe na dnevnom redu kada bude postojao dovoljan broj poslanika da se ta tačka uvrsti u dnevni red. „Što se mene... »

RTS četvrtak, 12. oktobar 2017.
RTS: Gojković: O mojoj smeni kada bude dovoljan broj poslanika
Predsednica Skupštine Srbije Maja Gojković rekla je da bi zahtev za njeno razrešenje mogao da se nađe na dnevnom redu kada bude postojao dovoljan broj poslanika da se ta tačka uvrsti u dnevni red.
"Što se mene tiče, kada budu imali dovoljan broj glasova, ta tačka će biti stavljena na dnevni red", rekla je Gojkovićeva novinarima u parlamentu. Predsednica Skupštine je naglasila da je zahtev podnelo 30 poslanika, a da kada se... »

Gojkovićeva poručila poslanicima: Moja smena biće na dnevnom redu čim za tu tačku bude dovoljno glasova

Kurir četvrtak, 12. oktobar 2017.
BEOGRAD - Predsednica Skupštine Srbije Maja Gojković izjavila je danas da će zahtev za njeno razrešenje staviti na dnevni red kada bude postojao dovoljan broj poslanika da tu tačku u dnevni red i uvrste. "I dalje stojim iza toga da ću je staviti na dnevni red čim ta tačka dobije dovoljan broj... »

Gojković: O mojoj smeni čim za to bude glasao dovoljan broj poslanika

Novi magazin četvrtak, 12. oktobar 2017.
Predsednica Skupštine Srbije Maja Gojković izjavila je danas da će zahtev za njeno razrešenje staviti na dnevni red kada bude postojao dovoljan broj poslanika da tu tačku u dnevni red i uvrste.
"I dalje stojim iza toga da ću je staviti na dnevni red čim ta tačka dobije dovoljan broj glasova da se uvrsti u dnevni red", rekla je Maja Gojković novinarima u parlamentu povodom zahteva pojedinih opozicionih stranaka za njeno... »

Gojković: O smeni kad bude dovoljno poslanika za tu tačku

N1 Info četvrtak, 12. oktobar 2017.
Predsednica Skupštine Srbije Maja Gojković izjavila je da će zahtev za njeno razrešenje staviti na dnevni red kada bude postojao dovoljan broj poslanika da tu tačku u dnevni red i uvrste.

Prošireno pravo na porodiljsko, za prvo dete 100.000 dinara

Dnevnik  pre 1 sat  još 30 povezanih

Huliganski pir na derbiju - ružna slika Srbije

Mondo  pre 4 sata  još 21 povezana

Uhapšen zbog pretnji novinarima Sejdinoviću i Gruhonjiću

Politika  pre 1 sat  još 18 povezanih

Putin: Mešanje Rusije u američke izbore je izmišljeno

Politika  pre 1 sat  još 14 povezanih

Presavio tabak: Muta tuži Partizan

Vesti online  pre 26 minuta  još 14 povezanih
©2017 Netmark d.o.o.