Povezane vesti

Gojković: Inicijativa za smenu nije šala

Gojković: Inicijativa za smenu nije šala

Danas 12.10.2017
Rasprava o inicijativi za smenu predsednice Skupštine Srbije nije potrebna jer će poslanička većina izglasati poverenje predsednici, izjavila je danas Maja Gojković koja obavlja tu funkciju i rekla da očekuje da potpisnici zahteva za njenu smenu… »
Gojković: Rasprava o mojoj smeni kada bude dovoljno glasova

Gojković: Rasprava o mojoj smeni kada bude dovoljno glasova

Insajder 12.10.2017
Predsednica Skupštine Srbije Maja Gojković izjavila je danas da će zahtev za njeno razrešenje staviti na dnevni red kada bude postojao dovoljan broj poslanika da tu tačku u dnevni red i uvrste. "I dalje stojim iza toga da ću je staviti na dnevni red… »
Gojković: O mojoj smeni čim za to bude glasao dovoljan broj poslanika

Gojković: O mojoj smeni čim za to bude glasao dovoljan broj poslanika

Novi magazin 12.10.2017
Predsednica Skupštine Srbije Maja Gojković izjavila je danas da će zahtev za njeno razrešenje staviti na dnevni red kada bude postojao dovoljan broj poslanika da tu tačku u dnevni red i uvrste. "I dalje stojim iza toga da ću je staviti na dnevni red… »
Gojković: O smeni kad bude dovoljno poslanika za tu tačku

Gojković: O smeni kad bude dovoljno poslanika za tu tačku

N1 Info 12.10.2017
Predsednica Skupštine Srbije Maja Gojković izjavila je da će zahtev za njeno razrešenje staviti na dnevni red kada bude postojao dovoljan broj poslanika da tu tačku u dnevni red i uvrste. "I dalje stojim iza toga da ću je staviti na dnevni red čim… »

Vesti dana »